Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázni szeretnék 172cm,8...

Fogyókúrázni szeretnék 172cm,85 kg, mit lehet enni és mit nem gyorsétterembe szabad -e járni, enni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 2. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
13%
Semmit se lehet enni, de neked már úgyis mindegy, borzasztóan kövér vagy.
2011. okt. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%

pfff....najó...

felejtsd el a gyorséttermi kajákat,valószínüleg ezeknek a szar kajáknak a mértéktelen zabálásával híztál el.

kcal számolós diéta, plussz rendszeres diéta hozhat eredményt. ezt ki tudod magadnak számolni, itt megteheted:

[link]


lehetőleg a zsíros kajákat kerüld, de tkp mindent lehet csak ne lépd túl a kcal szükségletedet. de meki,meg burger meg tököm, feljtsd már el, szar szemét kaja.

vízbevitelre meg figyelj, 3litert küldj le egy nap...

hajrá,kemény lesz...

2011. okt. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%
* plussz rendszeres KOCOGÁS
2011. okt. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

kocogást ne inkább, mert még az is megterheli az ízületeit. Én hasonló paraméterekkel kezdtem el úszni...

175centi /81kg...

Fél éven belül 65kg-ot elértem úszással,és nem ettem napi 1600kcal-nál többet. Persze semmit nem vontam meg magamtól, csak kis adagokban étkeztem. :)

2011. okt. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fogyni akarsz és azt nézed mit egyél? Igy sose fogsz fogyni.
2013. dec. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!