Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A belső comb vékonyitására jó...

Kicsilany22 kérdése:

A belső comb vékonyitására jó a leg magic?

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
igen
2011. aug. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Helyi zsírégetés nincs... sőt megfelelő kaja nélkül semmilyen zsírégetés nincs. Azt meg te sem gondolod, hogy 5 perc csuszigálással azon a retken fogyni fogsz?
2011. aug. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 bix ***** válasza:
nem igaz... hogy lenne már helyi fogyás? vagy mindenhonnan fogysz vagy sehonnan. ha lenne, akkor lenne célzott hízás is, és minden nő lapos hassal és 2800 zs-s melltartókkal mászkálna...
2011. aug. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

első vagyok

és igenis fogytam vele!igaz,hogy odafigyeltem mit eszek

és sokat izmosodott tőle a combom meg a fenekem!!

nem napi 5 percet csuszigáltam rajta hanem napi félórát ahogy a használati útmutatóban volt írva-.-"

2011. aug. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bix ***** válasza:
25%
első: ezek szerint vagy te vagy a világon az első aki tudott zsírt bontani helyileg és izmot is építeni (ezesetben nem írnám le a helyedben mert sok fekete ruhás pasik jelenhet meg, azt mondják az ufókra mostanában vadásznak...), vagy egyszerűen halvány lila gőzöd nincs arról hogy mit csinálsz, mi zajlik benned, és mi miért történik. inkább ne égesd magad tovább.
2011. aug. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!