Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Jövőhéten megyek cseretáborba...

Jövőhéten megyek cseretáborba és szeretnék ledobni 3 kiló felesleget. Sikerülhet?

Figyelt kérdés

Jövőhéten megyek Budaörsre cseretáborba és igazából vékony alkat vagyok de felszedtem pár + kilót.Ezzel az étrenddel és mozgással sikerülhet?(nem szoktam kondizni menni mint a többiek általában:D )

Minden nap reggel 150felülés,50 fekvő.délután 20 perc futás este pedig egy 1órás torna.

reggeli mindig Tea gyümölcs vagy joghurt.esetleg 1 szelet pirítós.Ebédre zöldségleves vagy hal/csirke rizzsel.Tésztát ,kenyeret kerülöm.Viszont azt nem tudom hogy pirítva lehet-e enni?(1szelet)

Jövőhétre leadhatok-e 3kilót?

előre is köszi 17/F


2011. szept. 4. 13:15
 1/3 A kérdező kommentje:
Amúgy az össze zöldséglevest utálom de inkább szenvedek: )
2011. szept. 4. 13:16
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
igen,de csak víz lesz,nem fogsz másként kinézni meg amúgy se egészséges 1 hét alatt 3at fogyni
2011. szept. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Siman: csak le kell amputalni a kezed. Az siman van 3 kilo es nem is csak viz. Tutira nem jon vissza. szoval jojo effektus kizarva. Good luck!
2011. szept. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!