Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jövőhónap végéig sikerülhet 7...

Jövőhónap végéig sikerülhet 7 kg-ot lefogyni? Ha jól számoltam ki, akkor az 6 hét. (Többi lent)

Figyelt kérdés
Január óta fogyózom, és az volt a célom, hogy november végére elérem a 70 kg-ot ami nekem az ideális testsúly lenne. 98 kg-mal kezdtem a fogyókúrát, most 77-78 közt vagyok. Látni szeretném már ennek az egésznek a végét , és azért tűztem ki ezt az időt, hogy hátha sikerülni fog addig lefogynom . 2 Hete rákapcsoltam jobban a fogyókúrára, és a mozgásra, naponta minimum 40 percet edzek.Még nem tudom hogy mennyit fogytam ez a két hét alatt, majd most edzés után mérem meg a súlyom. :) És persze oda figyelek hogy mit eszem. Ezelőtt csak, egy héten 3 max 4 szer tornáztam.
2011. okt. 14. 10:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Elvileg sikerülhet. Mert 6 hét, 7 kiló lefogyása elég reális, ha rákapcsolsz az edzésre elég rendesen:)

Csa kmivel utolsó kilókról van szó, félő, hogy ezek nehezebben mennek le, esetleg heti fél kiló, ezt nem lehet tudni.

De adj bele mindent, és hátha összejön ;)

Sok sikert ;)

2011. okt. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi. :) Bele adok mindent :)


Én is erre gondoltam, mivel ezek már az utolsó kilók, nehezebben fognak lemenni. Ezt az évet a fogyókúrára szántam. Ha nem sikerül a jövőhónap végéig, akkor legalább december végéig sikerüljön. De jobban szeretném ha már November végére eltudnám érni a célom. :)

2011. okt. 14. 10:35
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! Gratulálok a fogyásodhoz,nagyon ügyes vagy,és borzasztóan irigyellek érte! :) Én most kezdenék fogyózni,leírnád nekem,hogy Te mivel érted el ezt a szép eredményt? :)
2011. okt. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Leírta...odafigyel mit eszik és mennyit, és mindennap mozog 40 percet...
2011. okt. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
10:40-es! Köszönöm szépen,de nem téged kérdeztelek!
2011. okt. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is gratulálok, de... hova rohansz? Mi történik, ha nem most, hanem év végén, ne adj' Isten, jövő márciusban éred el a kivánt súlyt? Semmi... így is nagyon szép eredményt értél el.

De ezt a türelmetlenségeddel nagyon könnyen elronthatod. Most rákapcsolsz... aztán 1-2 hónap múlva lazítasz, és hízol. Sajnos, ez van, törvényszerű. Ha pedig folytatod úgy, ahogy eddig, lassabban éred el a célod, de meglesz!


A másik: ezt az évet a fogyókúrára szántad... És jövőre mi lesz? ugyanígy kell élned, akár fogyókúra, akár nem, különben a 2013-as éved is fogyókúrára fog elmenni.

Tehát azt tanácsolom, hogy örülj az eredményeknek és ne kapkodj!

2011. okt. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Nem az hogy teljesen abba hagyom a mozgást meg mindent. Úgy értettem hogy ezt az évet a fogyókúrára szánom, hogy az idén akarom elérni a 70 kg-ot. De természetesen nem fogom abba hagyni a mozgást, már hozzá szoktam hogy reggelente amikor felkelek, akkor tornázom, és sokkal jobban érzem magam utána. :)

Utána, arra is azért oda figyelek hogy mit eszem. De azért a "jó" dolgokat nem szeretném teljesen megvonni magamtól. Persze, csak mértékkel eszem majd belőlük, és nem minden áldott nap.... :)

Vannak olyan ételek is, amit közel egy éve nem ettem, pedig a kedvenceim voltak, rengeteg megettem belőle. Pl Spagetti, hamburger,pizza , chips, csoki , madártej.... sorolhatnám... Az az igazság hogy nem kivánom már ezeket annyira. De azért néha napján ehetnékem van olyanokat, de akkor sem eszem belőle , mert van egy kis önuralmam :) .


Tavaly december végén kórházba kerültem magas vérnyomás miatt, ami a nagy súlytól volt... (Szerencsére már egészséges vagyok, helyre állt minden). Meg elégeltem ezt az állapotot, és elhatároztam hogy 2011. Januártól elkezdek fogyókúrázni. Először Norbi Duci tréning DVD-ire tornáztam hetente 3 szor, az az igazság hogy a fogyi elején 1-1,5 hónapig nem nagyon figyeltem arra hogy mit eszem, de azért megpróbáltam. Ekkora már le is ugrott 6 kg, ez annyira megváltoztattot belül, olyan sok erőt adott hogy csináljam , mert sikerülni fog. Na ekkor, átváltottam nehezebb edzésekre, mert éreztem hogy ez a Ducitréning már kevés. Bicikliztem 20 percet minden másnap. Mellette most már egyre jobban kezdtem oda figyelni a táplálkozásra is, és folyamatosan vontam meg magamtól azokat a rossz és egészséges ételeket amit addig ettem. Utána növeltem a távot , és az edzés intenzitását.... Ma már ott tartok, hogy naponta 40-50 percet edzek, attól függ melyik nap mihez van kedvem. Futni szoktam, biciklizni, súlyzóval edzeni, és amikor olyan kicsit lazulósra veszem a dolgot, egyszer egyszer Norbi DVD-jére tornázom. (40 perces az is )

Most már kevés szénhidrátot eszem , sok fehérjét, zöldséget, gyümölcsöt. Fehérje az többnyire fehér húsokból áll.De szoktam tejet, joghurtot, vagy sovány túróból körözött féleséget, vagy amikor édességet kivánok, a túróba teszek friss gyümölcsöt, és édesítőt...

Számomra elengedhetetlen a napi 3 liter szénsavmentes víz :-) .


Röviden így tudtam leírni hogy hogyan sikerült eljutnom a -20 kg ig. :)

2011. okt. 14. 11:24
 8/10 anonim ***** válasza:

Gratulálok tényleg:))

milyen magas vagy egyébként?:)

2011. okt. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
178 cm. Nem akarok olyan sovány lenni, de kövér sem, így a 70 kiló az pont jó lenne. Régen is annyi voltam :)
2011. okt. 14. 13:23
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a gratulációt, jól esik! :)
2011. okt. 14. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!