Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Cukrot és szén-hidrátot...

Cukrot és szén-hidrátot (kenyeret) mivel tudom helyettesíteni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 13:43
 1/10 anonim ***** válasza:

édesítőszer folyékony,tabletta,por,

abonet,kétszersült,

2011. okt. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%

milyen szempontból is szeretnéd helyettesíteni ezeket?

(alapvetően az ember nem eszik cukrot, csak gyümölcsből, az őrölt gabonák megsütve meg minőségi szénhidrátok, ha nem hántolják agyon őket)

2011. okt. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
candida diéta. túlszaporodott és most éheztetnem kell, hogy ne legyen tovább ennyire beteg.
2011. okt. 28. 15:21
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

édes dolgot a vitaminok miatt kíván a szervezet, nem mesterséges sza.rokat kellene enni, hanem csak vitaminokat, gyümölcsöt (ha jól tudom a Candida gomba a fruktózt nem tudja használni, de lehet nincs igazam) a másik, ami még jobban belefér, mert nem mesterségesebb mint a kristálycukor, azok a cukor alkoholok. pl. Xilóz (xillitol) ezt biztos hogy gombák nem tudják szénforrásként hasznosítani.


addig is amíg speciálisan kell táplálkoznod, ez gondolom néhány hónapnál nem több, vagy utána nézel direkt candida diétának (étrendnek), vagy fehérjediétának, extrém alacsony CH-s szálkásító étrendnek.

lényeg az lesz, hogy sok húst eszel (fehérjéből és zsírból is tudsz energiát nyerni) zöldségekkel, ch-t egy ideig minimálisan tartod. nyilván a változás fura lesz, de biztos nem fog nagy gondot jelenteni.

2011. okt. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
LOL pont erről beszéltünk és PONT ezt találom meg? :D
2011. okt. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 dettykeksz válasza:
a nyírfacukor a legjobb, azt nem szeretik a gombák, és ugyanolyan, mint a sima cukor....mmint ízre, állagra is. Ugyanúgy lehet vele ízesíteni mindent:) én sütiket szoktam ezzel csinálni! Annyi, h nem lehet karamellizálni, de én nem is akartam:D egy baj van csak vele, h nagyon drága:( én általában 900-1000-ért szoktam látni negyed kilót, először én is annyiért vettem, aztán most találtam más fajtát, ez is 900vmennyi, csak fél kg, azért kétszerannyi... Corában 3000vmennyiért láttam egy kilósat. Egy sütihez általában elmegy egy fél kg-os, de mivel máshoz nem használom nem gáz, teába csak citromot rakok, kávéba csak tejet, máshoz nem kell! Kenyér helyett én nem is tudom, mit mondjak. Eddig mindenki azt nyomta, h teljes kiörlésű tönkönybúza lisztet lehet csak enni, úgyh abból sütöttem kenyeret, nagyon rossz:S de egy dbig, csak azt ettem, nagyon erős íze van, és elég tömör, két vékony szelet bőven elég egy étkezésre. Mára már megundorodtam tőle:S van boltan is ilyen, de nagyon drága...500-as körül van negyed kiló, ráadásul abban más összetevők is vannak, amit nem lehet enni candida-diéta alatt.
2011. okt. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Yingtáó válasza:
2011. nov. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Gyümölcsökkel, ill. graham kenyérrel
2011. nov. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
x=4 b=3
2011. nov. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Dóra31 válasza:
Slimm (ceres gyártó) kenyér széndhidrátcsökkentett és naponta 2 szelet megengedett!!!És finom is>)
2012. febr. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!