Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel tudnám helyettesíteni a...

Mivel tudnám helyettesíteni a kenyeret?

Figyelt kérdés
El akarom hagyni a kenyeret (már így sem eszem sokat,) de például suliba ehelyett mit tudnék vinni kajálni,elég hamar hazaérek,de így tízóraira is kéne valami harapnivaló.
2010. nov. 6. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Paleo muffinnal.
2010. nov. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha regelire kenyeret eszel, abból semmi bajod nem származik. Amúgy meg lehet kapni ilyen puffasztott rizst meg ilyeneket...
2010. nov. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Ez marha jó! Ezek szerint az ősember is muffint evett?! Besz*rás!!!!


Csak azt nem tudom, honnan tudjátok, mert a régészek sem tudnak semmit erről a korról, nincsenek leletek, csak találgatások. A diétának így semmi tudományos alapja nincs.

2010. nov. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Délelőtt ehetsz szendvicset.
2010. nov. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vihetsz puffasztott rizst, bármilyen gyümölcsöt amit szeretsz, magvas müzlit tejjel, vagy joghurttal. Lelkiekben azért készülj fel, hogy az osztálytársak egy ideig kérdezősködni (netalán szekálni fognak), és azzal fognak vádolni, hogy beteg leszel. Légy erős, és magabiztos, mert teljesen jó döntést hozol azzal, hogy a kenyeret elhagyod. Felesleges kalória, nem laksz vele jól, meg tele van adalékokkal, hogy szépen fel legyen fújva. Egyszóval csak jól jársz ha elhagyod. Amióta nem eszek kenyeret nem voltam beteg, sokkal több energiám van, jobban teljesítek az iskolában és a tornaórákon egyaránt, nekem csak pozitív változásokat hozott a "kenyértelenség".
2010. nov. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó,igazán biztatóak a szavaid! AZ osztálytársaim már akkor elkezdtek kérdezősködni,amikor nesztíről átváltottam vízre,:-csak nem fogyózol? OMG -_- :D
2010. nov. 7. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!