Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Candida diétázok és nagyon...

Candida diétázok és nagyon éhes vagyok mivel csillapítsam? (többi lent)

Figyelt kérdés

majdnem 1 hete csinálom.

kenyér helyett: puffasztott rizs, pászka, meg most vettem valami teljes kiőrlésű tönkölybúzás puffasztott szelet vagy mi ez(?)

cukor helyet semmi, max 2-3 naponta alma.


ebédre: oreganos sült hús, héjában sült krumpli, karfiol.


vacsira, reggelire: sálata, puffasztott tönkölybúzás valamivel.


de iszonyat éhes vagyok!!!!! úgy ennék palacsintát, muffint, KENYERET, píritost... :(


mivel tudnám az éhségem folytani/mulasztani?


ti miből mennyit esztek?


egyébként elfoglalom magam, mert grafikus vagyok, rajzolok, ps-zek, de korog a gyomrom.


rengeteget iszok, szobába ülve mindennap elfogy 1-1,5 liter mert le erőszakolom.


előtte egyébként napi 2 decit ittam, illetve minden sz*rt megettem amit lehetett. a chiptsől kezdve az undorító kész ételeken át, bármit... ellenben mellette bőmennyiségű gyümölcsöt és zöldséget ettem (bio, mivel anyukám kertjéből jön:)).


gondolom ezért is nehéz az átállás mert sok szennyezet ízseített ételt ettem ami hiányzik?!

de akkor rendesen tudtam ebédelni, tudtam kenyeret enni a székelykáposztához, rá tejföl... most meg? savanyított káposzta? tejföl? kenyéééér? micsoda? messze el kell kerülnöm.


nehéz, de tudom, hogy a túlsúlyom és a gombám miatt muszáj.


szeretnék tanácsokat kapni akik az elején hasonló cipőben jártak és megtudták oldani vagy lebírkozni az éhségüket


2011. nov. 1. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:

én most teljesen más cipőben járok, de logikusan:

egyél egy nagy adag zsíros húst. esetleg a krumplival, de mondjuk egy jó zsöldség salátával már komolyan valami isteni étkezés elé nézel. vagy ha már említetted, a súlyproblémát, akkor ne direkt zsíros húst, de egy csirkecomb megsütve a.. a fene, megyek kajálni. szóval valami jó húst süss szerintem, és valami zöldebb nem-állattal fogyaszd :) vagy pirossal, hmm egy kis paradicsomsali..

2011. nov. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Az eredeti kérdésre sajnos nem tudok válaszolni,bár sajnos igen nagy esély van rá,hogy amint meg jön tesztem eredménye,rám is hasonló sors vár...

Viszont.A folyadék bevitelt növelned kéne,mert még ez is nagyon kevés,egészséges emberek számára is minimum 2 liter/nap ajánlott,nem lenne jó,ha a Candida mellé begyűjtenél egy komolyabb veseproblémát.:)

Sok szerencsét,és kitartást!:)

2011. nov. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Candidásoknak a hús nem megengedett, mert erőteljesen savasít és a gombák pont ezt a környezetet szeretik. Egészséges szervezetnél mértékletes fogyasztása semmilyen gondot nem okoz.

Nem vagyok és nem is voltam candidás, de én el tudnám képzelni hogy főzök egy nagy adag zöldségkrémlevest, (növényi tejszínnel)sütőtök, cukkini, saláta...stb és rájárok naponta többször. Ennek nem kell melegnek lennie, magaddal is viheted. Nagyon finom, és roppant tápláló, alkalmanként üdítő. Rosszul hangzik?

2011. nov. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szervezet pH-ja (1-1 szöveten belül értve) közel állandó, nagyon kis kilengés van (ami kb. jelentéktelen) nagyobb kilengés már a szervezet homeosztázis kontrolljának a hibájával függ össze, elég komoly de szerencsére ritka betegség (acidózis) és komoly pH változás pedig sajnos halálos.
2011. nov. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
én magvakat rágcsálok, pl szotyit, tökmagot. Azt lehet a diéta alatt?
2011. nov. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
emberi ételnek tűnik. (a magv)
2011. nov. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!