Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha diétázok 6 után egyáltalán...

Ha diétázok 6 után egyáltalán nem ehetek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 26. 19:08
 1/9 anonim ***** válasza:
én azt hallottam hogy ez csak árt a szervezetnek, a helyes mód hogy lefekvés előtt 2-3 órával ne egyél semmit.
2011. szept. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van.
2011. szept. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

és ha én megírnám életem 1. 100%-ban haszontalan válaszát, ami ez lenne "szerintem semmikor nem ehetsz" az vajon mit jelentene? :/ mert nagyon ezt érdemelné már a fogyózó ember.. hogy erre még rá kell kérdezni...


elnézést az OFF miatt..

egyél 6 után, normális étrend reggeltől estig tart. ráadásul este nagyobb a növekedési hormon szinted, tudsz izmot építeni stb. kell a tápanyag. és nem Afrikában vagy, elvileg van mit enned.

2011. szept. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha ez így lenne, sztem már felfordultam volna, és nem csak én xD
2011. szept. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

attól függ mire írtad. felfordultál volna, ha 6 után egészségtelen lenne enni?

vagy felfordultál volna, ha este nem eszel, és ez nem optimális? egyiktől sem, az emberi szervezet több 100 000 év alatt elég szívós lett.

2011. szept. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Arra értettem, ha nem ennék 6 után.

Fel lehet, hogy nem fordultam volna, de hogy remegő kezű idegbeteg lennék este 10-11 felé, az fix.

2011. szept. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

hidd el, aki nem eszik 6 után, az az is :DD

rofl XD

2011. szept. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam, és nem azért, mert ez a divat, hanem kiskorom óta 5 óra körül vacsizok:D

És nem vagyok idegbeteg, nem rossz az emésztésem, semmi ilyen:D

Minden csak szokás kérdése :)

2011. szept. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

az emberi test hosszú koplalásokat elvisel, viccelsz? kis 5-6 után nem evés semmi, csak nem annyira ideális. és akkor képzeljetek el valakit, aki fogyna is, eleve speciális helyzet, és ekkor nem eszik délután-este, na így sz.ar.

netán valaki tömeget növelne, megint csak nem menne neki.

2011. szept. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!