Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Mennyire befolyásolja az...

Mennyire befolyásolja az Atkins diétát a napi 1 vagy 2 tejeskávé? Lehet-e dinnyét fogyasztani a diéta első szakaszában?

Figyelt kérdés

2012. júl. 21. 20:10
1 2
 1/12 anonim válasza:
A diéta első szakasza nagyon kemény,20 g ch-t enged,amit csak zöldségekből nyerhetsz,viszont tuti h fogysz min 5 kg-t.Én úgy tudom ha csalsz,akkor kezdheted előről,a ketózis miatt.Olvasd el a könyvet,érdemes!Kitartást neked:)
2012. júl. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
csak zöldségekből? de hát mások szerint húst, tojást, halat is lehet enni. Sőőt sajtot is. az én receptem szerint naponta eszek legalább egyszer valami húsfélét. parizelt, csirkehúst, borjúhúst, halat a stb.. igaz, még csak 3 napja csinálom... de jó lenne tudni, hogy kezdhetem-e előröl az egészet??? köszi szépen amúgy :)
2012. júl. 21. 23:07
 3/12 anonim ***** válasza:

A szénhidrátot viheted be csak zöldségből, nem csak zöldséget ehetsz.

Amúgy még ma hagyd abba, mert baromság az Atkins diéta.

Inkább olvas utána a ciklikus ketondiétának (CKD), hasonló, de nem káros az egészségre.

2012. júl. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Első vagyok,úgy értettem zöldségekből nyerd a szénhidrátot:)a hús,sajt az fehérje. Nem tudom h mennyire baromság ez a diéta csak azt h én fogytam vele úgy h közben soha nem voltam éhes.Azóta meg odafigyelek arra h mit eszem,és nem jött vissza.
2012. júl. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszi, azért megkérdezhetem, hogy mennyit fogytál vele? ezt gondolom atkinsre értetted, és nem arra a másikra, amit ajáltál. És mondd meg, hogy nem voltál éhes soha? mert én majd el pusztulok :))
2012. júl. 22. 23:01
 6/12 A kérdező kommentje:
jaj bocsi első válaszoló, azt hittem a második is te vagy, aki ajálta a ciklikus diétát. De a kérdés fenntartva!!! :)
2012. júl. 22. 23:05
 7/12 anonim válasza:
Az Atkins diéta tényleg baromság, mint tudjuk a húsok savasítják a szervezetedet, ami minden más betegségnek a kiindulópontja. Ha fogyni akarsz, csináld inkább a Harcosok diétáját, ami nagyon gyors és látványos fogyást eredményez, ennek ellenére egészséges. Lényege, hogy kb du 4-5ig csak zöldséget és gyümölcsöt ehetsz minden mennyiségben, este meg amit akarsz... kezdve megint züldséggel, majd fehérjével (húsok,sajt), majd szénhidráttal zárod. Vagyis még sütit is ehetsz este. Olvass utána.... és sok sikert.....
2012. júl. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Én 62 kg-ról fogytam 53 kg-ra.Tavaly július végén kezdtem.Nagyon komolyan vettem,külön főztem magamnak,számoltam,a ch-t,salaktalanító teát ittam,elkezdtem kétnaponta 1 órát aerobikozni.15 nap múlva lement kb 4-5 kg.Aztán augusztusban elmentünk nyaralni,ott lecsúszott pár palacsinta,hambi,fagyi:)onnantól már nem tartottam be annyira a diétát,de azért odafigyeltem h kenyeret,édességet ne+a mozgást sem hagytam el,és október közepe körül már teljesen elégedett voltam magammal:)

Egy jó tanács:írd le egy füzetbe h mit eszel,így tudod követni h esetleg hol rontod el.Ha éhes vagy egyél meg 1-2 főtt tojást,vagy igyál sok vizet.Nem tudom hol tartasz,de csak az első pár nap rossz ch nélkül.

2012. júl. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Lehet dinnyét enni, sőt edd azt egész nap, mert nem hízlal :D 30/N
2012. aug. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Atkins-el 3 hónap alatt 72 kg-ról 63 kg-ra fogytam le (bevallom, nem mozogtam), és vagy 1,5 évig egy dkg se jött vissza, pedig... A tejeskávétól ne parázz, bármikor nyomhatod, de ne cukorral (legjobb üresen). Én úgy tudtam, és aszerint csináltam, hogy a piros gyümölcsöket a nagyon alacsony szénhidrát tartalmuk okán lehet fogyasztani (eper volt a nasim).
2012. aug. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!