Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Atkins vagy 90 napos jobb?

Atkins vagy 90 napos jobb?

Figyelt kérdés
2012. aug. 7. 16:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
53%
mindegyik hülyeség...kalóriadeficit + sport
2012. aug. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Oké, majd elmegyek gyúrni is, de addig is: melyik a jobb? Vagy ha úgy jobban tetszik: melyik jár jelentősebb kalóriadeficittel?
2012. aug. 7. 16:20
 3/24 anonim ***** válasza:
40%
Egyik sem...az egyik koplalás, a másik meg baromság...attól nem fogsz fogyni, hogy keményítőnap, stb...
2012. aug. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
62%
Annyiban egyet értek, hogy a legjobb és legegyszerűbb fogyókúra a kalória csökkentése és a mozgás. Persze csak ésszel! DE ha választani kell, én a 90 naposra szavazok. (Nekem ez bevált, bár nem csak a fogyókúra miatt csináltam, hanem mert emésztési problémáimon is segített). De végül összeállítottam egy diétát saját magamnak: reggelire jöhet a szénhidrát (akár egy kakaós csiga is-persze, ha nem 10-kor reggelizem) és kávé (mert anélkül nem indul a nap), ebédre husi vagy hal sajátával, vagy zöldséges rizs stb (itt lakalmazom a szétválasztást), vacsira meg valami könnyű (joghurt / kefír/sajt/sonka/főtt tojás...). deszertnek meg jöhet sook gyümölcs, és ha nagy a vágy az édesség után akkor inkább puding mint Milka. Ja és minden nap mozgás (én a biciklit szeretem)!!! A lényeg, hogy jó érezd magad!
2012. aug. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
25%
Atkins, ha betartod akár napi 1kg..
2012. aug. 9. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Szoondiii ***** válasza:
46%

napi 1 kg?

na az ilyenek járatják le szerintem a komolyabb táplálkozási irányzatokat, bár lehet ez csak poén volt.


a 90 naposnak sem tudományos alapja nincs, sem logikája. 3 napon át szénhidrátot enni (keményítő, szénhidrát és gyümölcs nap, ha jól tudom) amikor pont ezek az élelmiszerek váltják ki, segítik elő a test elzsírosodását? jó hogy nincs még egy jó kis tej nap, vagy norbi updét gluténes szója nap édesítőszerekkel...


az atkins viszont ch csökkentésen alapul, ami alapja a hagyományos, emberi táplálkozásnak. innentől már csak úgy lehetne rossz, ha (lásd sóberték) gluténnal teleba.szott liszteket hirdetne, hogy ez ch csökkentett.

ellenben viszont ahogy tudom az atkinsról elnevezett étkezési szokás is hús + zöldség alapú, tehát rossz már nem lehet.

2012. aug. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Az Atkins abszolút a szénhidrát csökkentésről szól! Nekem egyszer bevált, 72-ről 63-ra fogytam tőle 3 hónap alatt. És ez egyáltalán nem jár koplalással!!! Eheted a szalonnát meg a húst meg a tojást, sajtot, zöldséget bármikor. De annyit jót hallottam a 90 naposról (hogy milyen hatékony), hogy ki akartam próbálni.
2012. aug. 9. 16:25
 8/24 PoisonIvy válasza:
mindkettő rövid távon nyújt csak megoldást és rombolja a szervezeted. Olvasd el ezt: [link]
2012. aug. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Az atkins diéta jobb mint a 90 napos. Ha normálisan csinálod az atkinst, akkor tényleg zsírból fogysz, a 90 napossal viszont nagyrészt izmot. Bár aki csak a kilókat számolja, a tükröt leszarja, annak mindegy...


[link]

A "fogyás" című bekezdést olvasd el, de nem származik bajod belőle ha a többit is átfutod. Ezek tények, kérdezz meg egy orvost!


De ha választani kell, akkor atkins, csak a fehérjeforrásod ne az általad leírt szalonna/virsli/parizer cuccokból legyen, hanem jóminőségű élelmiszerből. Csirkemell, zsírszegény túró, zsírszegény sajt(nehezen hízóknak), halak, ilyenek. Mellé sok zöldség.

2012. aug. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Szoondiii ***** válasza:
73%

Az atkins nem rombolja a szervezetet, és egész életen át tartható (kivétel, ha a szalonnába cián kapszulát teszel).


A zsírszalonna jobb minőségű étel, mint a zsírszegény túró. Míg a tej, tejtermékek nem emberi táplálékok, addig a hús, zsír igen.

A parizerrel egyetértek, de az azért sz.ar, mert már nem ledarált húsból van, hanem lényegében ledarált akármiből.

(Élelmiszermérnök megaszondja rovatot olvasták)

2012. aug. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!