Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Hogyan kéne csinálnom? Jol...

Hogyan kéne csinálnom? Jol csinálom?

Figyelt kérdés

sziasztok 14/f vagyok 166cm és 88kg tudom hogy sok de 1 éve kondizok és nem annyira lácik szeretnék zsirt égetni és 1 hete elkeztem a futást is


az étrendem kb


reggeli:2 tojás vason hagymával és pufi rizsel

tizorai: valamikor kihagyom valamikor 1 almát

ebéd:2db csirkemell párolva és rizs

vacsi: leves zacskós


kondizni este 6 kor megyek elvégzem az eedzést utána 20 perc biaj + ha haza értem 20 percet kocogok lécci segitsetek jol e csinálom? vagy mit kéne változtatni


elöre is köszi!!


2009. okt. 22. 23:08
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
bocs a helyesirásért vajon meg a többi este van és álmos is vagyok :)
2009. okt. 22. 23:08
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Tök klassz vagy irigylem a kitartásod csak így tovább.
2009. okt. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nagyon jó! csak így tovább! az étrended király! bár én ZACSKÓS levest inkább nem ennék, mert az inkább hizlal... és változatosan egyél! mindig mást! és természetesen, rendszeresen. reggelire egy jó adagot, ebédre is kb annyit, vacsira kissé kevesebbet. uzsira-tzóraira mindig egy kis gyümi! alma, banán, stb...

a torna is nagyon jó!

és amúgy helyesen így van: jól csinálom-e? :)

ügyes :)

2009. okt. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Jól csinálod,de mivel elég sok a súly felesleg rajtadÉs az élelmiszerek sem egészségesek manapság,előbb méregteleníteni kellene.A méregtelenítéssel ha jól csinálod,2-5 kilót is fogyhatsz,1hónap alatt.Amennyire én tudom a kondizás nem a legjobb fogyókúra alat.Laza torna bicaj futás,és egéséges táplálkozás.ezen van a hangsúly.Én már 30 éves vagyok,és napi sétámon kívül nem mozgok semmit.25kiló a feleslegem,Megváltoztattam az étrendemet,és6 hét alatt 3.5kilót vogytam.Nem eszem tésztát,fehérlisztből készült pékárut,próbálok naponta többször enni,és kevesebbet.Még nem tornázom csak ritkán.Ha tartós fogyásra törekszel,lassan kell fogyni,akkor nem lesz semmi gond.
2009. okt. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ne edzd túl magad!Ha egy nap tornázol/kondizol/futsz másfél órát,a másik nap meg semennyit,az nem jó.És meg fogod unni.Én elkezdtem 15 perccel,és most is így folytatom.Naponta kb 3-4szer 15 percet ráállok a taposógépre,és már érzem is az eredményt.Ha keveselled,mindennap pár perccel tovább tornázz.

Az étrended nagyjából jó,de inkább a zacsis levest hadd ki :) helyette egyél húslevest,vagy házilag készítettet.

2009. okt. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszi, a válaszokat és a biztatást jo fejek vagytok (Y) :)
2009. okt. 23. 11:14
 7/11 anonim válasza:
Többet kocogjál (pl.1,5 órát) és a vacsit ha gondolod ki lehetne hagyni vagy át tenni a kondi elé.
2010. ápr. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
14 évesen kondizni, focizz a grundon 88/legényasszony
2010. máj. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

A zacskós levest sürgősen felejtsd el. Kb. annyira nevezhető tápláléknak, mint a mosópor.

Egyél több gyümölcsöt, zöldséget nyersen! Ha jól látom, ezek elég jól kimaradtak az étrendedből.

2010. jún. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Zacsis leves helyett egyél normális levest, p. tavaszi vegyes zöldségleves, gyümileves, stb.


Gyümölcs lehet banán, mert az viszonylag lassan adja le a tápértékét. Próbálj változatos étrendre törekedni. Szedj multivitamint, hogy megmaradjon az egészséged!


Csak így tovább

2010. júl. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!