Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Lehetnek káros mellékhatásai...

Lehetnek káros mellékhatásai ha valaki nem eszik hosszabb távon főtt ételt, csak zöldségeket és diétás termékeket?

Figyelt kérdés
2008. júl. 14. 15:44
 1/5 anonim válasza:
Ha megvagy szokva a fott etelel es hosszabb tavon nem eszel plane levest akkor lesz.Apocid igyis ugyis figja kerni.Es koteles vagy adni neki.
2008. júl. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én nem nagyon szeretem a főt ételeket és nem is eszek kb egy éve(elötte sem ettem sokat) hanem csak gyümölcsöket zöldségeket meg diétás kajákat ,de nekem nem volt soha semmi bajom attol hogy nem eszek főtt ételeket ,de hoszu távon nem tesz jót !
2008. júl. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
hat ha tul sokaig viszed ezt laxativ hatasa van, vagyis megindul a hasad
2008. szept. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Zsír hiánnyal összefüggő d vitamin elégtelenség?
2010. febr. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
hát azért eléggé oda kell figyelni ahhoz hogy csak gyümölcsökkel mindenből eleget vigyél a szervezetedbe... de te tudod. felveszem a mai világban jól megszokott "nem az én dolgom nem érdekel hiszen csak a szomszédom" stílust :)
2010. máj. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!