Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mennyit lehet fogyni egy kúra...

Mennyit lehet fogyni egy kúra alatt az Adipex gyógyszertől? (ami ugye 5-6 hét! ) Vannak káros mellékhatásai? Tényleg olyan jó mint amennyire írják a fórumokon?

Figyelt kérdés
2008. aug. 14. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem hacsak nem vagy kórosan kövér és nem orvos írta fel, én inkább nem szednék semmit a fogyi kúrához... Az életmódodon változtass, mozogj sokat... Annyi jó tanács hangzott el. A gyógyszer önmagában nem fogyaszt ez biztos, ha mégis, tuti vannak mellékhatásai, aztán meg visszahízod. :S
2008. aug. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
42%
ISTEN MENTS HOGY ADIPEXET SZEDJÉL!!! ÉN IS BEUGROTTAM ENNEK,LE IS FOGYTAM GYORSAN,DE PILLANATOK(NAPOK) ALATT VISSZA IS HÍZTAM MAJDNEM A DUPLÁJÁT ANNAK AMIT LEADTAM.KÉRLEK NE PROBÁLD KI MERT A KÖZÉRZETED IS NAGYON ROSSZ LESZ.INGERÜLT LESZEL,SOKAT SZÉDÜLSZ ÉS A SZIVED IS MVERNI FOG UGY HOGY AZT HISZED KI AKAR UGRANI.EZT A SZERT A 200KG FELETTIEKNEK TALÁLTÁK JI EZÉRT A SZIVET MEG MINDEN BELSŐ SZERVEZETEDET MEGGYÖTRI.eZ CSAK NÉMI JÓ TANÁCS...HOGY NE AKARD KIPRÓBÁLNI.NEM VÉLETLENÜL TILTOTTÁK BE.
2008. aug. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Ha betiltottak akkor megis honnan szerzik be,kulfoldrol?Ez eleg furcsanak tunik...
2008. aug. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Az adipexxel vigyázzatok, mert nem étvágycsökkentő, hanem amfetamin származék és az agyadban csökkenti az étvágyat, olyan mint egy jóminőségű drog amitől pörögsz, és nem leszel fáradt/kimerült, ennélfogva az agyad nem jelez hogy megéheztél enni kéne. Mint tudjátok azon felül hogy illegális így szedni, orvosi felügyelet és 100kg alattiaknak fel sem írja/ta a doki sem. Én is szedtem (gyúrósoktól szereztem), de ha asztmás vagy 1 veséd van ne szedd! Továbbá számíts arra is hogy éjfélkor még kínodban akár vasalni is nekiállsz, úgy pörögsz majd tőle. Ja és ha abbahagyod visszahízol, ha nem hagyod abba, akkor meg rá megy a veséd. Tapasztalatból írom, nem kell megfogadnod, én is gyönyörűen lefogytam kissebb nagyobb mellékhatások mellett, de addig vagy karcsú amíg szeded.
2008. aug. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%

[link]


Ez a fórum az adipexet szedők oldala.Olvassatok bele!És mindenki saját épeszéhez mérten értékelje az olvasottakat.

2008. szept. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!