Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeptemberig 10 kilótól...

Szeptemberig 10 kilótól szeretnék megszabadulni, másfél hónap alatt lehetséges?! SMindennap járok edzőterembe 1,5 órát edzek! Mit egyek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 14. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Oké 1.5 óra edzés jó!Hát azt tedd hogy étkezz normálisan írd le hány cm/kg vagy és megmondom mennyi kalóriát egyél egy nap!Meg mondok pár tippet miket egyél és hogy mire figyelj!Így talán sikerül majd egy hét alatt egy kg-ot lefogyni!Ezt céloz meg az egy hét alatt 1 kg és akkor másfél hónap alatt lefogysz kb 6 kg de lehet még többet is!
2011. júl. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
158/65
2011. júl. 14. 12:53
 3/6 anonim ***** válasza:

Rendben akkor neked 1200kcalos étrend kell!Figyelj arra hogy egy nap csak 1200 kalóriát vigyél be ne többet az elfogyasztott zsírmennyiség étkezésenként 12gramm legyen!Pár tipp milyen ételek a megfelelők:csirkemell főve +párolt zöldségek,natúr joghurt,főtt tojás,ha nagyon édesség hiányod van akkor müzli szelet,gyümölcsöt is egyél főleg dinnyét az most jól is esik az embernek!Itt tudod nézni miben mennyi a kalória: [link]

amit eszel mindig mérd le ha másképp nem akkor kb-ra!Tűzz ki egy napot amikor elkezded és aznap reggel mérd le magad és utána majd csak egy hét múlva állj mérlegre és akkor kiderül hogy hogy haladsz!Sok sikert!

2011. júl. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amúgy én is ilyen húsban voltam 163/64kg voltam de nekem már sikerült azzal a technikával amit leírtam lefogynom most 56kg vagyok!De még 4 kg hátra van!Szerintem neked sem lesz elég az az 55 kiló majd ha eléred nem elégszel meg majd vele!De kívánom hogy juss el odáig de nehogy fel add!
2011. júl. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mennyi idő alatt sikerült leadnod?
2011. júl. 15. 13:05
 6/6 anonim ***** válasza:
2-2.5 hónap alatt!
2011. júl. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!