Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » 13 évesen 161 cm-rel 70 kg?...

13 évesen 161 cm-rel 70 kg? Ez mit jelent? Segíts!

Figyelt kérdés
Hogyan tudnám elérni a koromhoz , magasságomhoz megfelelő testsúlyt?
2009. dec. 27. 11:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
azt jelenti van egy kis fölösleged, mozogj többet, egyél kevesebbet és semmiképpen ne kezdj divatos fogyókúrákba, csak ne egyél sütit csokit stb, ha meg helyesen táplálkozol és úgy érzed a levegőtől hízol keress fel orovost, mert lehet hormonális gond a háttérben, de az ritkább, mint a sok kajaától való hízás.
2009. dec. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Ha meg akarsz állni a növésben ne egyél.Egyébként meg ne fogyókúrázz, mert 13 évesen nem szabad.Rosszul hat a szervezetedre aminek hatásait csak később veszed észre ráérsz még ezzel pár évet.De mondjuk azt bevezetheted,hogy csoki helyett megeszel egy almát csak ne koplalj!
2009. dec. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
96%
Én is 13 vagyok 62kg és kb. 170-175 cm. Rendszeresen sportolok és így nem hízok, amit estleg "felhínék" az lemozogom az edzésen. Szerintem, még nem késő,kezdj el sportolni,nem csak hogy fogyhatsz vele hanem karban tarthatod a tested, és ha ezt rendszeresen csinálod nem fogsz híni. Én ezt ajánlanám,mert én is ezt csinálom és én elégedett vagyok vele.
2009. dec. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%
(xd 2szer is rosszul írtam) "felhíznék", elhízni*
2009. dec. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Ha már sportolni kezdenék... melyek azok amik hatásosak.

2009. dec. 27. 13:44
 6/16 anonim válasza:
90%
én 14 évesen vagyok 175cm és 74 kg :D
2010. jan. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%
szerintem is kezdj el mozogni,ne egyél olyan sok édességet,helyette egyél sok gyümölcsöt és meglátod,hogy fogyni fogsz! :)
2010. jan. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a szerencséd, hogy fiatal vagy és még gyors az anyagcseréd. Futás, bicaj (nyáron persze), otthoni torna, kardiógépek (pl. szobabicaj, futópad, taposógép). És persze az esti nasizással vigyázz :)
2010. jan. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%

számolj test tömeg indexet. (nem humbug, orvosok is számolnak ilyet, én régen az iskolaorvosnál is láttam ilyen kis papíros cuccot amivel ki lehetett)


sok kalkulátor meg maga a kiszámítási mód is fenn van neten. így láthatod hol vagy most, és mennyinek kéne lenned.


de ennyi idősen semmiképp se fogyókúrázz. sport! ;)

2010. febr. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
mindegy szinte mit mozogsz, lehet aerobic, vagy kocogás, vagy a suliban valamelyik labdajáték, kézi, kosár, foci, esetleg görkosi, bicó, a lényeg a rendszer.
2010. febr. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!