Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki fiatalon,16-17 évesen...

Aki fiatalon,16-17 évesen fogyott le sokat (28 kg), annak nagyobb az esélye hogy meg is tudja tartani véglegesen a súlyát?

Figyelt kérdés
2011. okt. 22. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Fiatalon fogyott -> mégfiatalabban hízott -> "hízékony" -> Csak teljes étrend és életmódváltással (a hízási stádiumhoz képest) tudja megtartani a súlyát.

Mennyiből sikerült az a -28 kiló és sporttal hogy állsz / álltál?

2011. okt. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Betegség miatt híztam meg, de már teljesen egészséges vagyok amióta lefogytam. Sporttal jól állok, és szeretem is csinálni. Naponta minimum egy órát szoktam.
2011. okt. 22. 11:43
 3/5 anonim ***** válasza:
csak akkor tudod ha figyelsz magadra.. ha nem ugyanúgy vissza fog jönni mint bárkinél. szerinte
2011. okt. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem nagyobb az esélye
2011. okt. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
alapvetően nincs ilyen összefüggés. ha 25 évesen elkezd valaki nagyobb mennyiséget enni, olajos vagy zsíros "kajákat" nassolni, akkor elkezdhet hízni ekkor is, mindég étkezésen és fizikai aktivitáson fog múlni a "végleges súly". plusz mondjuk egészségen, de ezt csak a teljesség kedvéért írom. bizonyos hormon problémák azért elég jól be tudnak zavarni ezekbe a dolgokba.
2011. okt. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!