Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Hogyan készitsem el az első...

Hogyan készitsem el az első feherje turmixomat?

Figyelt kérdés
A fehérje por típusa: iso whey zero
2016. aug. 10. 11:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Edzés után mehet a shakerbe küld meg tejjel aztán rázd. Én semmi mást nem szoktam hozzátenni. Ja de egy pár csepp édesítőt mert a csokis most inkább mintha sós lenne. Bezzeg a vaníliástól az összes likad összeragad. 😂
2016. aug. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod:D de azt hallottam hogy vizzel jobb keverni mer könyebben felszívódik ez igaz?
2016. aug. 10. 12:05
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A felszívódás egy dolog, de a tej nem is jó. Megveszel egy jó fehérjeport, amiben csak az előnyös cucc van, erre hozzáöntesz egy kupac cukrot és zsírt, értelmet veszt a dolog...
2016. aug. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vízzel, 2-3 decit raksz 1 adag fehérjeporhoz és összerázod, nem nagy cucc.
2016. aug. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Igazából sokat vitáznak legyen ne legyen tejjel. Most komolyan mennyit teszel hozzá max 2 dl. Szerintem az max csak a kő kemény szállkásításnál fontos, hogy mennyi plusz zsír jut a szervezetedbe. Én pl reggeli edzés után amikor nincs és nem is lesz időm kajálni akkor kifejezetten tejjel szeretem mert sűrűbb és tartalmasabb. Vízzel sem rossz, de úgy nekem elég üres.

Ja meg ha már úgyis tejből vonják ki a terméket akkor nem hiszem hogy annyira rossz lenne, főleg ha jó minőségű a tej akkor tele van vitaminnal ami beépül.

Há ez nem az ördög műve 😉

2016. aug. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A tejsavó turmix felszívódik 20 perc alatt, ez a lényege, h gyorsan szívódjon fel,vízzel. Tejjel órák, ezért célszerű edzés után vízzel inni, majd rá fél-1 órára kajálni. Persze ha nincs ideje az embernek utánna, akkor jobb tejjel, a lassabb felszívódás miatt. A vitaminok részt gondolom nem gondoltad te se komolyan.
2016. aug. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A tejzsírral nekem pont nem lenne bajom, a tejcukorral inkább. S OK, hogy tejből készül némelyik fehérjepor és nincs is azzal gond (már akinek, persze), de pont azért jó a fehérjepor, mert már nincs benne a sok tejcukor... Az embernek a fehérje kell, nem akarja "visszarontani"... Attól még sokan úgy szeretik s szerintem sem az ördögtől való, de a fehérjepor értelmének egy részét elrontjuk vele. Nem véletlenül nem szokták inni a tejet még a komolyabb hobbi testépítők sem (komoly alatt a hozzáállást értem, nem azt, hogy meg sem állnak, amíg el nem érik a naturál maximumukat).

Persze mindenkinek magának kell eldöntenie, neki mi fér bele. Inkább tejjel igya az ember a turmixot, mintsem kiköpje a vizeset, bár amíg rendesen eszik, addig az egész turmix eléggé felesleges. Persze egyes tulajdonságai lehetnek egyénszinten fontosak, de a rendes fejlődéshez fehérje kell (s egy csomó egyéb), nem fehérjepor.

2016. aug. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
botmixerrel, de vigyázz nehogy kilyukadjon a pohár alja
2016. aug. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!