Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » 10 kilót viszonylag rövid idő...

10 kilót viszonylag rövid idő alattt?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok,59 kiló 160 cm. és 50kilóra szeretnék lefogyni minél hamarabb. főleg a hasamról. kérlek segítsetek és normális válaszokat adjatok.... nagyon köszönöm előre is
2010. máj. 5. 18:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne a kilóidat figyeld, hanem az alakodat... kezdj el edzeni, erősíts, krémmel be a hasad, rá folpack, azt szépen izzadsz is tőle...jobban segít, eltünteti a narancsbőrt is.
2010. máj. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
elegem van belőle, hogy százszor lekell írni: a gyorsan leadott kilók hosszú távon nagyon rossz hatással lesznek rád!
2010. máj. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

sport


14 évesen ne fogyókúrázz!


itt a nyár, menj futni, úszni, bringázni

2010. máj. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

sokat sportolok.

ha csak gyümölcsöt eszek meg vízet iszok 2 hétig az nem segít(természetesen mozgás mellett)????


a krémmel kapcoslatban: mindegy miylen krém???

2010. máj. 5. 19:29
 5/11 anonim ***** válasza:
Te figyelj, tudom nehéz megérteni, de az a 10 kiló nem két hét alatt jött fel rád. Max egy hét alatt egy kilót kellene leadni, hogy egészséges és tartós legyen. És még felnőtteknél is súlyos károkat okoz egy drasztikus fogyókúra, nemhogy egy fejlődésben levő fiatalnál.. gondold meg.. inkább kérd meg a szüleidet, hogy menjetek el egy dietetikushoz, de ha ez nem lehetséges olvass utána az egészséges táplálkozás után... és sok sport.
2010. máj. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
És a folpackozós idiotizmust is hagyjuk már... az izzadás vízleadás, semmi köze a zsírvesztéshez...
2010. máj. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
hányas méretű ruhákat hordasz? linkelsz képet magadról?
2010. máj. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen a sport az, ami tud segíteni. Ha van lehetőséged, sétálj nagyokat, (mp4 a fülbe, kedvenc ritmusos zenével), ugyanis séta közben friss levegőt szívsz, dolgoznak az izmaid, javul a vérellátásod, és ami fontos NINCS éhségérzeted (nekem ezt vált be, négy nap alatt két-három kiló indult lefelé)


Este már ne egyél, ne terheld a gyomrodat lefekvés előtt. Igyál sok folyadékot, gyümölcsteákat, gyógyteákat (ha szereted) Vigyázz, nézd meg mindig a tea összetételét. A legtöbb gyümölcstea feketetea+aroma. Olyat keress, amiben ilyet látsz: arónia, csipkebogyó, hibiszkusz, alma, narancshéj, stb. A feketeteát lehetőleg kerüld.


A cukortól ne foszd meg magad, pl. a reggeli kávéba, teába nyugodtan tegyél egy-egy kanállal, a nap további részében helyettesítsd édesítőszerrel.


Naponta többször egyél, így elkerülöd, hogy éhes leszel, és akkor habzsolsz.


Ha anyukád ebédre pl. krumplistésztát főz, NYUGODTAN edd meg, mert a fogyás lényege nem az, hogy SEMMIT, hanem hogy MÉRTÉKKEL. Egy-egy nap nyugodtan ehetsz egy sütit (pl. isler), attól nem fog rád felszaladni plusz kiló. Csak akkor másnap böjtöld le.


Felüléseket is végezhetsz, vagy dobd be a kedvenc zenédet, és ugrálj a szobában, táncolj rá :)


Mindent összeszedve: mozgás, mértékletesség, folyadék, kitartás, jókedv :)

2010. máj. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az Atkins egy egyszerű megoldás arra amit te keresel

Ha érdekel, szólj

Nem másért, csak már elég sokszor megjártam, hogy én irok egy kisregényt az Atkins-ról és az illetőt nem is érdekli igazán a téma, szóval feleslegesen irtam le

2010. máj. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

11:19


nagyon köszi megfogadom aztán szólok,hogy nekem mennyire jön be.


a többieknek is köszi

2010. máj. 12. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!