Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Ha egy nap elrontottam a...

Ha egy nap elrontottam a diétát (pl tésztát vagy sütit ettem) a nap többi részében mit csináljak?

Figyelt kérdés
Csináljam tovább, és ilyen "null-szénhidrát" dolgokat egyek, vagy inkább alacsony kalóriájú dolgokra ügyeljek inkább?
2010. máj. 7. 14:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

semmilyen szakértő nem vagyok


te viszont elég soványnak tűnsz így adatok alapján, kép nincs?


a lényeg, ha csípőről és combról akarsz fogyni (helyi fogyás ugye eleve nincs ;)), akkor bringázás vagy futás kis úszással kiegészítve....min. 3×1óra bringa vagy futás és egy kis úszás...nyilván a bringa v futás nem fog menni rögtön, de szép fokozatosan tessék emelni...szépen fogsz formálódni, fogyni nem, mert nincs miből ;)


+ étrend: [link] ...súlytartót jelöld ;) és tartsd be



az atkins- marhaságtól csak beteg leszel....

2010. máj. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
ja futáshoz edzésterv: [link]
2010. máj. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 maundrel ***** válasza:
a normális kiegyensúlyozott "diétát", azaz a normális étkezést nem lehet elrontani sütivel, vagy tésztával. ha normálisan ennél, és sportolnál mindkettő beleférne. (persze nem naponta)
2010. máj. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Huh, hat en a helyedbe a falra felfestenek egy X-t es egesz nap abba vernem a fejem. Ezzel a modszerrel is sok kaloriat veszithetsz, es ha sokaig csinalod el is felejted, hogy ettel valamit amivel elromtottad a dietadat.Sok sikert!
2010. máj. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Na, megint kitalálták hogy nem sportolok!
2010. máj. 11. 11:42
 16/17 anonim ***** válasza:
Hogyan lehet egy egyszerű diétát elrontani? Evéssel. És hogyan kell egy elrontott diétát ujrakezdeni? Megint evéssel. Mert amikor nem eszel, nyilván nem is diétázol. Mind a kétfajta kaját próbáld ki. Először lakomázzál be a null-szénhidrátból, kicsivel később az alacsony kalóriából. És gondolatban fussál 2 km-t.
2010. máj. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Miért csak gondolatban?? XD

Egyébként szoktam sportolni, csak egyes emberek sztem azt élvezik ha megírhatják mások teljes éltképét. ^^

jaaaj de szeretem ezeket a cuki embereket a gyakorikerdesek.hu-n!

2010. máj. 12. 09:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!