Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi legyen most? Nagyon elronto...

Mi legyen most? Nagyon elrontottam a diétám, ugye? Ma már nem hiszem, hogy kéne enni.

Figyelt kérdés
Totál elcsesztem a fogyókúrám.. A délelőtt folyamán megettem 30 dkg zsírszegény túrót, 10 dkg natúr joghurtot, 1 körtét, egy fél almát, és 20 dkg sütőtököt. Az ebéd hal lesz, de hát nem hiszem, hogy ma már fogok enni.Az egész napom elrontottam ezzel, hogy ilyen sokat ettem, és teljesen bűntudatom van.:(
2011. okt. 9. 12:35
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Jó szar fogyókúrád lehet, ha a gyümölcsöket nem nézem akkor tápértékbe kb ez 2 normális diétás étkezés volt egybe, ami mehetne napi ötször (nem 5x2 hanem 5x1 :D), bár nem tudom mekkora vagy az azért sokat számit. De nem rontottál el semmit, viszont gyümölcsöt ne egyél minden nap, 10% nál nagyobb cukortartalmú gyümölcsöket meg szerintem egyáltalán ne. (pl körte)
2011. okt. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Jaj de nagyon értelmes vagy -.-

Én meg dióval,lekvárral és túróval töltött,csokipudingal leöntött és csokival megszórt palacsintát fogok ebédelni,na és? Nagy szám... Semmi bajom nem lesz tőle.

2011. okt. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Szerintem azért jött rám ez a gyümölcsehetnék, mert 3 napig semmilyen gyümölcsöt nem ettem.Egyébként napi 1 gyümölcsöt szoktam enni, általában almát.
2011. okt. 9. 12:53
 4/9 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Amúgy 1gramm/ testsúlykilogramm szénhidrát már nemhogy elég a súlycsökkenéshez de néha még a duplája is elég megfelelő mozgás mellett. A fehérjének meg ugyanúgy 1gramm / testsúlykilogramm körül kell lennie mint normál étrendnél, sőt diéta esetén van aki meg is emeli a fehérje adagot hogy valamivel ellensúlyozza a csökkentet szénhidrát mennyiséget. Zsírokra pedig szintén szükségünk van, bár egy hagyományos diétában célszerű minimumra szorítani de ez nállad is stimmel úgy látom.

Kalóriával csak a nagyságrendek szintjén érdemes foglalkozni de egy átlagos testsúly alapján számolt diétás étrend magától is kalóriadeficites.

Ésszel foggy ne koplalással mert az nem vezet semmi jóra.

2011. okt. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1 nappal nem lehet elcseszni, ráadásul ez a mennyiség nem is sok! ha végtelen a bűntudatot, akkor nosza fuss 3/4 órát vagy biciklizz másfelet és megnyugodhatsz :)
2011. okt. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
ez koplalás...és igen koplalással is elronthatod,mert ha elkezdenél normálisan étkezni,visszajönne a duplája amit lekoplaltál...honnan szedtél ilyen fogyókúrás leirást h a gyümölcsöt nem eheted???elég szar diéta...
2011. okt. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
ja a következő 3-4 hétben ne egyél, és hétfőn nézz be a temetkezési vállalkozóhoz is, hogy a csontsovány kis hulládhoz illő trendi rózsaszín koporsót ki tudd választani...a jó hír, hogy kapsz majd 30 % kedvezményt az árából, mert megspórolsz 2 koporsócígölőt és némi koporsóalapanyagot
2011. okt. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%

szerintem fordulj pszichológushoz, mert nem normális sem a diétád, sem a lelkifurdalásod

táplálkozási zavarod van, amit kezelni kell

2011. okt. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azt hogy ne egyen (sok) gyümölcsöt én tanácsoltam, ő mint írta napi szinten szokott enni.Amugy a legtöbb diétába teljesen belefér. egyetlen darab alma meg végképp.

Gyerekkorunk óta tudjuk hogy a gyümölcs milyen egészséges.

Azt hiszem nem nagyon lepődik meg senki azon sem ha mondjuk azt tanácsolom ne igyál sok kólát mert rengeteg cukor van benne és az egészségtelen meg abból zsír lesz.

Viszont van egy apró érdekesség amit ha leírok egyből kiátkoztok a világról. A gyümölcsök cukortartalma ugyan eltérő de sok esetben még a kóláétól is több.Ezért szoktam javasolni hogy valaki ne iktassa bele a napi szintű étrendjébe diéta alatt, ha biztosra akar menni ne lakjon jól gyümölccsel.Nem feltétlen teszi tönkre a diétát de igenis számottevő a benne levő cukor. Csak sokan azt hiszik hogy a szénhidrát meg a cukor az ugyan az meg hasonlók ,de erről nem is állok le vitatkozni.

2011. okt. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!