Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Elhíztam de fogyni akarok! Ki...

Elhíztam de fogyni akarok! Ki segít fogyni?

Figyelt kérdés
Az utóbbi években nem nagyon figyeltem mit eszek és menyit stb. és nem valami szép látvány az a sok zsír a hasamon meg a többi helyen és le szeretném fogyni.. milyen ételeket és Sportokat tanácsoltok nekem ?
2010. máj. 17. 14:09
1 2
 1/12 anonim válasza:
Te segítesz magadnak elérni az ideális testsúlyod! :) Nézz utána, hogy mi az a testkontroll (Harvey és Marilyn Diamond féle)! Sok sikert, nem marad el ígérem, ha ügyes vagy, és változtatsz az étrendeden! :) Üdv
2010. máj. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
29%
Az akaraterőd....
2010. máj. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Senki se segít fogyni neked.Csak........lásd az előttem szólót.
2010. máj. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

felejtsd el az édességet és a tésztaféléket, pékárut (kiv. a teljes kiörlésű - azt is keveset) és a zsíros kajákat! ne nassolj!!!


sok gyümölcs és saláta, fehér húsok (szárnyas!) vagy hal lehet és rengeteg cukormentes folyadék! e mellett pedig sport heti 3-szor. fontos, hogy többször egyél keveset, akkor nem leszel kiéhezett és az anyagcseréd is folyamatosan pörögni fog. a nagy zabálásokat felejtsd el, mindeg csak kicsi adagokat egyél!

ha éhes vagy, akkor rágcsálj pl. sárgarépát, egyél almát, rágózz, igyál, tereld el a figyelmedet

2010. máj. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kösz a tanácsokat.. amúgy nem úgy értettem hogy ki jönn hozzámn el hogy edzen stb.. hanem hogy ki ad tanácsot de az utolsó kommentelőét megfogadom mágehyszer köszi
2010. máj. 18. 17:00
 6/12 anonim ***** válasza:
Az nlc fórumon több topik van, ahol a fogyni vágyók összekapaszkodnak és biztatják egymást. Így talán kicsikét könnyebb, megosztva a gondokat, megbeszélve a módszereket, élelmiszereket.
2010. jún. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
46%

05-18 11:15


teljesen igazad van, talán még annyit tudok ajánlani hogy egyél sok szőlőcukrot. Nagyon jó, energiát ad, és elveszi az étvágyad. (én a corába veszem 80g-os citromos kiszeerelés 90ft/csomag)

2010. jún. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Most voltam szakembernél. A napot feltétlenül gyümölccsel érdemes kezdeni, és vékony szelet teljes kiőrlésű lisztből készült kenyér.

Elkészíteni 1 liter citromos és kissé erős-paprikás vizet, szükség szerint kis mézzel. Ezt meginni délelőtt.

Hatásos a salátákra gömbért reszelni, amelynek jó tisztító hatása van. A szétválasztásos étkezés mindenképpen hasznos. A szénhidrát (teljes kiőrlésű lisztből tészta, rízs) zöldséggel, a fehérje szintén zöldséggel, akár grillezettel.

Napi 20 perces mozgás, szigorúan a 100-120 közötti tartományban tartott szívveréssel.

Ennyit tudtam segíteni.

2010. jún. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ !! :D
2010. jún. 11. 07:28
 10/12 anonim válasza:
ÉN :O
2010. jún. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!