Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » 160 cm vagyok és 59 kg szeretn...

160 cm vagyok és 59 kg szeretnék kb 1 hónap alatt 4-5 kg-t fogyni, hogyan lehetséges ez ennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
2010. dec. 10. 16:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Több mozgás, kevesebb tészta, és semmi zsíros, nem ehetsz csokit sem. Bőséges reggeli, kis tízórai, aztán megint ehetsz bőven ebédre zöldséget csirkével pl. Uzsonnára 1 szendvics elmegy aztán vacsira már szinte semmi. És ezzel a diétával párhuzamosan tekerni a szobabiciklit + tornázni ha gondolod pár kilós súlyzókkal vagy aerobic. Ha ezt csinálod 1 hónapig az meghozza az eredményét és még szerintem ennél többet is leadsz ;)
2010. dec. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

diéta, figyelj hogy mit eszel

koplalni azért nem kell

és fuss, de min 30 percet, mert akkor éri csak el a tested azt a hőt, ahol zsírt is tud égetni, kevesebbel semmire sem mész, meg azzal sem ha csak joghurtot és salátát eszel

2010. dec. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
87%

Ez vices én 12 éves, 160 cm és 57 kg voltam

Reggelire nem ettem semmit minden reggel a buszmegálloig sétáltam 1-2 km-t utána suliba tesi ugyanigy hazamentem utána böséges ebéd edzés és utána semmit sem ettem.

Rengeteget görkoriztam és bicajoztam és leadtam 10 kilot... De ami ug igazán beinditotta a fogyásomat az az edző tábor volt 6 napig egész nap ugráltam és nem ettem semmit csak ittam de rengeteget. Mostmár 13 éves vagyok 165 cm vagyok és 47 kg egyszerüen szuper

2010. dec. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

17:52 -> az nagyon kevés:S


Mivel 1kg leadásához 7500 kcal-t kell elégetni, ezért ha 1 hónap alatt akarsz 4kg-ot lefogyni, 1 nap kb csak 600 kcal-t ehetnél meg. Ami nagyon kevés, és utána még vissza is hízod. Szóval ajánlom nyújtsd ki kicsit a fogyásra szánt időt.

2010. dec. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Petae86 válasza:
100%

Nekem egy hét alatt sikerült 10 kg-t leadom. Vakbélgyulladás a legjobb módszer, az már más kérdés, hogy fájdalmas és csak egyszer lehet eljátszani.

"Viccet" félretéve szerintem a mozgás, és a válogatott étrenddel sikerülhet. Én is épp fogyókúrázom (195cm, 108kg), Másfél hónap alatt adtam le 7 kilót.

A módszerem : reggelire általában valamilyen műzli, utána 3km gyaloglás a hegyre a munkahelyemre, ott nem is jut eszembe, hogy egyed, de dél körül azért eszem némi csirkét, vagy pulykát rizzsel, 5-6 óra körül 2 pirítós paprikával és ennyi volt a napi bevitelem. Hazaséta 3km, ami után, ha van kedvem tekerek egyet a város körül (olyan 10-15km) Ha netán még éhes szoktam lenni valamikor, akkor iszom valamit, főleg vizet.

Sok sikert és a kulcsszó a mozgás.

2010. dec. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Nem kell pánikolni, nem vészes a súlyod. De ezen az oldalon szétnézhetsz: [link] Jó diétaleírások vannak rajta, válogathatsz. De ne vidd túlzásba. A túlzott soványság sem egészséges.
2010. dec. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

"Mostmár 13 éves vagyok 165 cm"

Na, egy évet nőttél is akkor? :D

2010. dec. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
legjobb,hogy a mi 13 évesünk full kibírta kaja nélkül. és szteted én ezt megkajálom?:D
2010. dec. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
kalória diétával
2010. dec. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hát te sem vagy normális! Tök jó a magasság súly arányod miért akarsz lefogyni?
2010. dec. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!