Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Atkins diétával tényleg le...

Atkins diétával tényleg le lehet fogyni 2 hét alatt 5 kg-ot?

Figyelt kérdés
Az válaszoljon, aki próbálta:)

2017. jún. 26. 14:34
 1/5 anonim válasza:
Anyukám próbálta, aztán visszajött a duplája. Aztán újra beadta a derekát, és leadta a felesleget. Azóta 3-4 kiló jött fel rá.
2017. jún. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Oszinte leszek. En kiprobaltam, nem mintha kover lennek, csak 3 kg ot akartam leadni, amugy idealis a testsulyom. Nekem ugy megfajdult a hasam. Rendeltem azokat az atkins szeleteket is ilyen csoki fele.. nagyon rossz minoseguek, tele vannak cukorral. Nekem nem esett jol . Inkabb kiegyensulyozottan taplalkozom egeszseges eteleket eszem (modnjuk amugyis).
2017. jún. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

Próba nélkül is elég egyértelmű, hogy csak akkor fogysz ennyit zsírból, ha napi 2500 kcal deficitben vagy.


S az Atkins tudtommal nem ír elő kalóriamennyiséget. Így természetesen hízni is lehet mellette, mennyiség kérdése (no persze, a legtöbbünknek ez határozottan nehezebb eme diétával).

Ez olyan, mint a ketogén: nem fogyaszt, csak ha deficitben vagy. Nincs mágikus diéta, amivel garantáltan fogysz. A fenti brutális tempó pedig csak extrém kövéreknek lehet normális, nekik sem mindig.

2017. jún. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én kb. 12 éve fogytam vele úgy 8-10 kilót. A könyvben írtakat követtem és mellette 2 naponta tornáztam 1 órát. Nem emlékszem, mennyi idő alatt fogytam le, csak arra, hogy elég látványos volt a változás, sokan kérdezték, mit csinálok.

Arra is emlékszem, hogy nem éheztem, annyit ettem mindig, amennyivel jóllaktam, és elég jó kajákat találtam ki magamnak.

Szerencsére nem vagyok gyorsan hízó típus, így amikor abbahagytam az Atkins diétát, évek alatt híztam vissza. A visszahízás amúgy bármilyen fogyókúra után esélyes, ha az ember visszatér a szokásos, hizlaló étrendjéhez és életmódjához, és nem változtat rajtuk semmit.

2017. jún. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, le lehet! Az első két hétben a leggyorsabb a fogyás. Utána már lassul egy kicsit.
2019. dec. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!