Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Mennyit fogyhatok így? Tapaszt...

Mennyit fogyhatok így? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Atkinsezek, de néha becsúszik 1-2 szem krumpli vagy egy fél szelet kenyér. Igy is fogyhatok? Mennyit, mennyi idő alatt? Tapasztalatok?
2010. jún. 27. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Sokféleképp lehet fogyni,az atkins alapból nem egy normális dolog szóóóval,keress másik diétát(ne ilyen sanyargató,kíméletlen sz..rt )és akkor nem lesz baj az se ha két kenyérke csúszik be a napodba,vagy akár 10 szem krumpli...
2010. jún. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
800 kcal\nap, 1-el se tobb es lefogysz. Es abban lehet krumpli is meg kenyer is.. Meg vitamin es asvanyi anyagok..
2010. jún. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

inkább ezen az elven fogyj, szerintem nem egész értelmes

[link]

2010. jún. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
-nem :)
2010. jún. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én fél év alatt atkinssel 45 kilót fogytam..úgy, hogy hétvégén mindig azt ettem amit megkívántam...és amúgy az atkinssel rengeteget és jókat lehet enni..de muszáj kiegészítő vitamint szedni..magneb6 stb..nyomtam naponta a cola lightot, ettem szalonnát, felvágottakat, sajtot, hús hegyeket..mindig jólakott voltam..eleinte hiányzott a gyümi de később már azt is lehetett..én azt mondom nagyon megérte..ennek már több mint három éve és két kiló jött vissza..igaz azóta lúgosító diétát csinálok, átszerveztem az egész étkezési szokásiamat..elég volt a sok húsból fél évig ...mozogni nem mozgok most sem..nem tornázom nem futok..mert lusta dög vagyok..de az atkins nagyon jó kezdő lökést adott..
2010. júl. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!