Kezdőoldal » Fogyókúrák » Dukan diéta » 15 éves vagyok és 7 kg-t...

15 éves vagyok és 7 kg-t szeretnék fogyni, belekezdjek?

Figyelt kérdés
Nektek be vált hány napig kell csinálnom, hogy 7kgtól szabaduljak meg?
2013. máj. 1. 12:14
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Előre is nagyon nagyon nagyon köszönöm a válaszokat! Anyukám nem nagyon engedi, hogy fogyókúrázzak, mert egészségtelen, de valahogy le kell adnom 7 kg-t. Hozzá kell tennem egészségesen táplálkozom! :)
2013. máj. 1. 12:16
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én 18 éves vagyok eddig 8 kg ment le még hátra van 3 kg.

Én ezeket csináltam: reggeli kenyeret puffasztott rizsre, abonettre cseréltem, ne ittam hozzá kakaót vagy tejet hanem sima gyümölcs teát. Ebédre azt ettem amit anyum főzött csak több levest mint eddig és kevés másodikat. Ha délután megéheztem ette egy almát, répát valamit. Vacsorára nem nagyon ettem már, mert 18-kor mentem futni és utána már nem voltam éhes (meg időm sem volt enni). Naponta 2 vagy 2,5 l folyadékot ittam. A sportom, egy óra futás volt heti 4x minimum. Mikor elkezdtem, persze nem ment egyhuzamban az egy óra, de nem adtam fel :) Ja, és a suliba vittem egy teljes kiőrlésű zsömlét és valami gyümölcsöt.

Ha bármi kérdésed van vagy szívesen beszélnél írj privátot. :D

2013. máj. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%

én már 10 kg-t leadtam úgy, hogy kevesebbet ettem. most hogy kevesebb rajtam a felesleg, nehezebben mennek le a kilók. de rendszeres sportal, és okos étrendel sikerülni fog!:)


16/L

2013. máj. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
55%
Hamarosan lecsap a kérdésre Tápi, az ő tanácsait érdemes lesz megfogadnod.
2013. máj. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
69%
ennyi idősen nem szabad fogyókúrázni, hanem kell enni, mert fejlődnie kell a testnek. És ha nem kap tápanyagot akkor nem nősz meg. :D inkább egyél de járj el konditerembe és sokat fuss biciklizz sportolj :D sok sikert ;)
2013. máj. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
46%

14 vagyok nem akartam fogyni bár volt rajtam némi felesleg.

mivel minden héten, hétfőn és pénteken járok táncolni, pénteken 5órát (3-8) vagyok táncteremben, ezért hamar lement rólam(3 kg egy hét alatt) a tánc mellett egészségesen táplálkozok, van egy saját rendszerem: este 8 után már nem eszek (pénteken mivel 8-ig vagyok így már csak egy almát vagy egy kis vajas kiflit szoktam enni kakaóval. egy héten csak 1x eszek húst(igazából nem is nagyon szeretem) de ha valaki nagyon húsos típus akkor az sem baj. a húst érdemes zöldség salátával enni. a zsíros kajákat viszont kerülje!! nagyon fontos a rendszeres sport. én modern táncot és balettet tanulok, nagyon szeretem, és lehet, hogy valaki semmibe sem nézi a táncot,pedig nagyon sokat lehet tőle izmosodni és a koncentráló képesség is fejlődik. én nem 4-5 hónapja leszoktam a virsliről, ugyanis károsítja az agy működését és még a cellulitiszt(narancsbőrt(fodrocskák a combon) is növeli. a csokit sem szabad elhagyni, a csoki nagyon is egészséges, de csak az ÉTCSOKI! Serkenti az agyat és energiapótló hatása van(én mindig azt eszek ha sokat kell tanulni és nagyon kikészít. :D )

Akinek esetleg segítségre van szüksége ilyen problémákkal kapcsolatban írja kommentbe, hogy "segítségre van szükségem" . Neked pedig remélem tudtam segíteni. :))

2013. máj. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
* - nem a virslis résznél :DD
2013. máj. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%
Mivel még 15 évesen szükséged van a megfelelő táplálkozásra (nemúgy mintha később nem lenne)így mindenképpen zárd ki a koplalásos fogyókúrákat meg azokat amik elvonnak különböző tápanyagokat.Egyél többször kevesebbet és próbálj rendszeresen tornázni :)
2013. máj. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen korban tényleg nagyon kockázatos a fogyókúra. Csakis dietetikus vagy körzeti orvos segítségével próbálkozz.

Személyre szabott diéta kell. Kérdés, hogy miért vagy elhízva, pl. ha cukorbeteg vagy, akkor egészen másképpen lehet diétázni, és magyarázat lehet a hízásra való hajlamra. Tehát az itteni válaszokat csak nagy fenntartással szabad kezelni.

2013. máj. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
75%
Én is ugyanazt tudom mondani mint az ötödik hozzászóló. Ilyen idős korban nem szabad FOGYÓKÚRÁZNI!!!
2013. máj. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!