Kezdőoldal » Fogyókúrák » Dukan diéta » Aki a Dukan dietat csinalta...

Aki a Dukan dietat csinalta mennyit adott le?

Figyelt kérdés

Legyszi azt is irjatok meg,hogy hany kg-rol indultatok es mennyi ido alatt adtatok le a sulyfelesleget.



NEM az a kerdes,hogy kinek mi a velemenye a Dukan modszerrol stb.!!! Legyszi a KERDESRE valaszoljatok!!!

(Ezt csak azert irom,mert vannak ebben a kategoriaban olyan valaszolok,akik leszolnak minden dietat es nem a kerdesre valaszolva leirjak,hogy szerintuk hogy kell fogyni)


Elore is koszonom a valaszokat!


2013. dec. 29. 00:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy fogytam vele, hogy alapból mindig elég vékony voltam, aztán egy baleset miatt sokáig nem mozoghattam és felszedtem kb. 20 kilót rövid idő alatt, azt sikerült leadnom a diétával, meg persze fokozatosan újra sportolni kezdtem, de nem nagyon figyeltem, hogy mennyi idő alatt, max. 2 hónap lehetett. Viszont ebben az esetben szerintem nem volt nehéz, aki mondjuk már huzamosabb ideje küzd a kilókkal, meg az a megszokott alakja és mondjuk nem is sportol, annak szerintem nehezebb dolga van.


De úgyis mindjárt idecsődülnek a paleo diétások, aztán jól kiosztanak mindenkit. :DDDDD

2013. dec. 29. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt! En is kb 20 kg-t szeretnek leadni.

1 honapja szultem,veszelyeztetett terhes voltam es 9-bol 7 honapot korhazban fekudtem,ogy ugraltak ram a kilok :-(

Nem szoptatok,igy mar fogyozhatok.

Azert gondoltam erre a modszerre,mert a teljes feleslegemtol szeretnek megszabadulni viszonylag gyorsan,tehat nem egy ev alatt...

2013. dec. 29. 10:33
 3/3 anonim válasza:
En,2 honap alatt,16 kg.
2014. febr. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!