Kezdőoldal » Fogyókúrák » Dukan diéta » Megszegtem a diétát a nyolcadi...

Megszegtem a diétát a nyolcadik napon. Kezdjem elölről?

Figyelt kérdés
Hét napja nem eszem semmi szénhidrátot, megcsináltam hat napig a fehérje részt, és már egy napja elkezdtem a zöldségeset. Arról elfeledkeztem, hogy most jön a húsvét és hogy baromi nehéz lesz betartani, a szénhidrát menetes kúrát. Engem is meglepett, hogy vasárnap szinte egyáltalán nem szegtem meg, egy falat csokit se emeltem a számhoz. Ma, hétfőn viszont elgyengültem, újra zöldség napot tartottam, ettem lekvárt, ami bár hozzáadott cukrot nem tartalmazz és amit nagyon szégyenlek beleettem egy muffinba. Kezdjem újra fehérje héttől, vagy folytassam úgy mintha semmi nem történt volna?

2014. ápr. 21. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Egyél normálisan,csökkentett szh,zsír és cukor bevitellel.


De a csökkentés nem azt jelenti hogy teljesen eltörlöd! Ugyanúgy kell a testednek mint fehérje

1-2 félreevést nem kell túlparázni.

Vagy menj el utáns futni.

2014. ápr. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Most indulok edzésre,és lehet akkor futok is.
2014. ápr. 21. 14:49
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Szénhidrát nem kell a testünknek, nem tudom milyen embergyűlölő bukott biológus terjeszti mindig az ellenkezőjét. Hízottabb az ország mint a tömött liba, és akkor jönnek a megalkuvó, dee de kell egy kis fölösleges anyag is.


Tényleg kell, majd ha nem arra megy a tb-m hogy a zsírosaknak, betegeknek gyógyszer kell meg műtét. Nem? De.

2014. ápr. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az agyad is szénhidráttal működik,töki.
2014. ápr. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
14%

Maradjunk biológiai tényeknél: egy dolog, hogy a sejtjeink milyen biokémiai folyamatokkal tudnak működni, ATP-t szintetizálni, másik dolog hogy MIT KELL ENNI ahhoz hogy ne egy beteg társadalmat kapj (mint a mai).


Egyik elmélet, másik erősen gyakorlat.

Egyik életpárti, másik hatalompárti (és emberellenes).


A kötelező, esszenciális szénhidrátfogyasztás elmélet terjesztői (mint szerencsétlen orvosok és megtévesztett dietetikusok nyilván nem rossz szándéktól vezérelve) de beteg eszméket nyomatnak az emberek felé, nap mint nap.


Ez helytelen. El kell fogadni, hogy a ch forrásaink a zöldségek, semmi cukor nem kell, semmi keményítő nem kell.


A lisztes búzás cuccok az emberiség mérgei. Nem a benzingőz, nem az alkohol, hanem a mindennapi ócska élelmiszer.


Tessék fejbe vésni, a GYAKORLATOT, mert itt a lényeg. Ezen múlik hogy egészséges vagy beteg, önálló vagy gyógyszerfüggő, kiszolgáltatott..

2014. ápr. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
MinimorRris, már bocsánat, de te hülye vagy!
2014. ápr. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Ezt a megalapozatlan állítást mindenképpen vitatnám.
2014. ápr. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nincs több lehetőség. Vége a játéknak.Innentőlkezdve csak a zaba marad.
2014. ápr. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!