Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Két hete ÉLETMÓDOT VÁLTOTTAM....

Két hete ÉLETMÓDOT VÁLTOTTAM. Máris megszegtem. Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok. Régebben egy kisebb evési zavarral küzdöttem. Sokszor zabáltam, aztán koplaltam. Tehát ilyesmi egy napom :

Reggeli : 2 szelet tk. kenyér sonkával, v hévégén zabkása vízzel és 1-2 db gyümölcsel.

Tìzórai: 1 db gyümölcs

Ebéd: ilyenkor már csak zöldséget eszem, és semmi más szénhidrátot. 150 grammot szoktam enni általában párolt húsból, halból. Inkább kicsit többet, de van amikor kevesebbet.

Uzsonna: 20 g olajos mag. Legtöbbször mandula. Vagy zsírszegény túró.

Vacsora: Ugyan olyan mint az ebéd. A vacsora adagja attól függ hogy hány kalóriát ehetek még.

1000-1200 kalóriát szoktam enni. Ezzel jól is lakom. De tegnap nem bírtam már. Az akaraterőmmel van baj, vagy nem jól csinálok valamit? 162 cm és 56 kiló vagyok. Csak pár kilótól szeretnék megszabadulni.


2014. febr. 1. 07:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az hogy kevés ch-t eszel. Minden étkezésnél kéne egy kicsit , pláne ilyen korban. Nem kell semmi radikális diéta. Inkább sportolj többet. Ezt így nem is lehet bírni sokáig és megint az lesz a vége hogy sokat eszel utána meg koplalsz.
2014. febr. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát szerintem is mehet kicsit több szénhidrát.

Számold ki, hogy legyen olyan 80 gramm körül.

Nem tudom hánykor ebédelsz, de edző mondta nekem, hogy 6 után ne egyek ch-t.

Bár én nem fogyózom, de a te esetedben is belefér szerintem, ha 4 után kerülöd inkább.


Amúgy meg a helyedben úgy csinálnám, hogy reggel ennék tojást 1-2 szelet tk kenyérrel, aztán a reggelit áttölnám a tízórai mellé.

Uzsonnát-vacsorát megcserélném.


Nincs rajtad sok felesleg, maximum is csak 6 kg.

Ha mozogsz hozzá, akkor 2 hónap alatt eltűnhet simán, egészségesen.:)


(Én leadtam ennyit 1 hónap alatt, a bőrömnek annyira nem tetszett.)


Ja és ne keseredj el, hogy 2 hét után megszegted, az elején a legnehezebb. Én már több mint 1 éve kezdtem életmódot váltani, volt ott gond az elején...:D

Talán fél év kellett ahhoz, hogy bármilyen étrendet képes legyek csalás nélkül tartani.:)

2014. febr. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

14 évesen ennél egyél többet. Fejlődik a szervezeted, 1000-1200 kalória még egy felnőttnek is kevés, nemhogy neked!

Inkább egyél kicsivel többet, és minden nap sportolj.

2014. febr. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!