Kezdőoldal » Fogyókúrák » Dukan diéta » Ha valaki csak 1 youghurtot...

Ha valaki csak 1 youghurtot eszik egy nap 2-3 honapon keresztul akkor tenyleg lefogyhat tobb mint 25kg vagy tobbet is?

Figyelt kérdés
Szemelyes velemenyem szerint ez ongyilkossag , baratnom tiszta anorexia lett azt mondta h igy lefog adni sok kgt, en attol felek h Nem all le majd ha eleri a alom sulyot?:/
2015. jan. 19. 20:36
1 2
 11/15 anonim válasza:
Mond meg a barátnődnek, hogy nem ilyen biszem b*szom otthonlustálkodós módszerekkel lehet lefogyni. Tessék elmenni futni, erősödik a láb és eltűnik a zsírréteg. Ráadásul a téli hónapokban kellemesebb futni, nincs meleg és ilyenkor órákig lehet kocogni. A fogyás egy kemény menet, nem egyszerű, elszántság kell hozzá. Sportoljon olyat ahol sokat lehet futni, ha élvezi a játékot/sportot, akkor gyorsan telik az idő és szinte fel se tűnik, hogy az ember pikk-pakk kilóktól szabadul meg.
2015. jan. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Ja sportoljon valamit ,az sokat segít :) Én nem akartam fogyni, de nyáron kézilabdáztam és fogytam 3 kilót :)
2015. febr. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Nem legfőképp az evésen van a hangsújj hanem hogy mennyit sportolsz.
2015. febr. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 kiszolika válasza:

Fogyózni nem úgy kell, hogy nem eszünk semmit! A joghurt semmi! A sikeres fogyókúra titka: az ember, ha felnőtt, vigye be a 2000 kalória körüli energiát. A helyes napi energiabevitel:

-Reggeli: 20%

-Tízórai: 10%

-Ebéd: 40%

-Uzsonna: 10 %

-Vacsora: 20 %

+ esti, délutáni vagy reggeli sportolás!

2015. febr. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nem és ne is jusson eszébe ilyen hülyeség! Ehetsz bármit a nagyobb hangsúly a mozgáson van. Járjon el futni egyen sok fehérjét és kevesebb szénhidrátot ezt alkalmazzák a sportolok is.
2015. máj. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!