Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az almát és a youghurtot ha...

Az almát és a youghurtot ha keverem, miért van ez?

Figyelt kérdés

megreszeltem az almát (3db) nem nagy kisebbecske almák voltak, aztán összekevertem a sima youghurtal, tettem pici mézet is, de úgy megvagyok puffadva mint valami 1oo kgos mi a baj szerintetek ??

nem hisszem hogy hizlalna..


2011. nov. 5. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem hizlal egyik sem, de akadályozzák egymás felszívódását, ezért vagy felpuffadva. Külön egyed őket!:)
2011. nov. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
fú, hát nagyon köszönöm :) olyan hasgörcseim vannak most per pill, de felszivodik remélem minél hamarabb, most enni se fogok holnapig :P
2011. nov. 5. 16:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem akadályoznak semmit. Lehet enni együtt, de ha nem bírja a gyomrod, ne edd. A puffadás meg a hízás nem ugyanaz. A puffadás holnapra legkésőbb elmúlik.
2011. nov. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De igen, ha egyszerre eszed őket, akadályozzák. Gyümölcs és zöldség evésekor is 3 órának el kell telnie a 2 közt, mert nem szívódnak fel a tápanyagok és a vitaminok rendesen.
2011. nov. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de akkor most ez nem hizlal ugy-e? mert epp fogyozom.. vagyis nem is az hogy fogyozom hanem csokentem a szenhidrat bevitelt delelott eszem csak szenhidratot.. es akkor most ezzel nem lesz semmi gond ugy-e?
2011. nov. 5. 17:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem, csak ne egyszerre edd őket, így összekeverve, egymás után jók, mondjuk először a joghurtot és nem sok kell és kívánni fogod az almát is!!
2011. nov. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem.. elsőre ugyan nem logikus, de ha valami NEM szívódik fel, NEM emésztődik hatékonyan csak a bélflóra rohasztja szét, az NEM kimondottan tápláló, és aligha szívódik fel hatékonyan. ellenben itt már te maradsz tápanyagok nélkül, ha ez számít manapság, amikor csak pár 100 millió minőségi éhezésben szenvedő ember van :)
2011. nov. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

talán, mert az JOGHURT.


lehet h laktózérzékeny vagy

2015. máj. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!