Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyot csalodtam, es ezt az...

Nagyot csalodtam, es ezt az etelen keresztul probalom levezni. Nem jo ez igy! Tippek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 4. 06:01
 1/7 anonim ***** válasza:
fuss,boldogsághormont szabadít fel,és még tökszép alakod is lesz;)
2010. nov. 4. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha nagyon nassolhatnékod van, akkor vegyél valamilyen muzlit, például ezt [link] és SZÁRAZON edd, egyesével. Lassan fog elfogyni, kevés kaloriát eszel, és mert száraz, kevesebbet is eszel belőle. Ezt egy barátnőmtől tanultam, igaz, ő azért futni is jár a sulijába
2010. nov. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy az elhízás a legjobb fogamzásgátló módszer... bottal se fognak megpiszkálni...

Gondolom, nem ezt akarod. Egy pasi sem ér annyit, hogy MIATTA kövér legyél és ne találd meg az igazit.


Tudom, hogy szomorú és elkeseredett vagy, de próbálj úgy hozzáállni, hogy nem azt nézed, hogy ez a vége valaminek, hanem úgy, hogy ez egy új lehetőség arra, hogy egy jobb pasit találj, aki megbecsül és szeret. Mert megérdemled! :)

2010. nov. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

LoL. Nem pasirol van szo...



:) baratsag ment tokre...de ez is eleg rossz.

2010. nov. 4. 13:45
 5/7 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat. ;)
2010. nov. 4. 13:45
 6/7 A kérdező kommentje:

most vettem eszre. :O

levezetni*-t akartam irni... :)

2010. nov. 4. 13:46
 7/7 anonim ***** válasza:

Az evés ilyen esetben pótcselekvés, módja a stressz oldásának. Amit pótol, az pedig nem más, mint a csalódással való szembenézés. Egyesek hülyére eszik magukat, mások munkába, edzésbe, vagy akár önpusztító szenvedélyekbe menekülnek előle.

A megoldás mindig a probléma, és nem a tünetek megszüntetése. Ez csakis úgy történhet, ha az ember teljes mértékben átéli az érzéseket, amiket elfojt. Ez kitörhet sírás, dühöngés, illetve egyéb formákban. A társadalom egyik legrosszabb tanítása, hogy ezeket az érzelmi megnyilvánulásokat el kell fojtani - ez azonban hazugság és félrevezetés, megoldást csakis az ösztönös viselkedés hozhat, hiszen az emberbe bele van programozva az öngyógyítás. Ha mások előtt nem is, de egymagadban, vagy egy megbízható személy társaságában nyugodtan kiengedheted ezeket az érzéseket. Ezután már könnyebb lesz szembenézned azokkal az effektív változásokkal is, amelyek az életedben bekövetkeztek a csalódásból kifolyólag.

2010. nov. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!