Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A fogyasztószerek mind kamuk?...

A fogyasztószerek mind kamuk? (Többi lent. )

Figyelt kérdés

Mielőtt valaki belekötne, nem tervezek ilyen "fogyibogyókat" használni, sikeresen csökkentettem a súlyom kalóriaszámlálással, részleges életmódváltással.

Viszont érdekelne, hogy ezeknek a fogyasztószereknek mindegyike teljesen kamu? Mert azt értem, hogy csak ilyenektől nem lehet fogyni. Viszont ha valaki egyébként eredményesen tart valamilyen diétát, vagy kalóriaszámolás segítségével fogy, akkor ezek a "bogyók" segíthetik-e a fogyást, vagy ilyen esetben sem működnek?



2019. aug. 3. 21:04
 1/5 anonim válasza:
100%

segítenek persze de nem úgy hogy pl beszedsz 3 bogyót és leolvadnak rólad a kilók de sok féle van

viszont a legtöbbe megtalálható a koffein,zöldtea kivonat ami segít a zsírégetésben ez az amit sok ember nem fog fel attól hogy vesz 1 revex 16ot tizen akárhány ezerért és mellette bevág 1 nagytányér marhapörköltet és utána lefojtja 1 somlóigaluskával utána bevesz 1 zsírégető abból semmi nem lesz én azt mondom hogy aki fogyni akar és van plusz pénze az próbálja ki diéta és edzés mellé ad 1 kis plusz löketet de kb 5%ot és hát igazából ez is egy marketing szóval az edzésnél és a megfelelő étkezésnél nincs jobb zsírégető!

2019. aug. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem mind kamu.

Volt még régen az adipex.

Na az működött. Orvosi felügyelet mellett, hatásosan lehetett tőle fogyni.


A mostani bogyók közül, is van ami hát megfelelő diéta és sport mellett.

2019. aug. 4. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem mind kamu, viszont nem éri meg, annyival többet nem segít
2019. aug. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Adipex anno jó volt. Én efedrint szedek most. Nem fogyás miatt kezdtem el hanem. Sokat melózok és a fáradtságra. Folyamatosan fogyok tőle.
2019. aug. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sibutramine, adipex 75
2019. szept. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!