Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Azt akarom kérdezni én 90-és...

Azt akarom kérdezni én 90-és 102 kg kb 176 cm magas 15 éves vagyok és hogy hogyan tudnák leadni pár kilót hogy könnyebnek és jól érezem magam?

Figyelt kérdés
2010. júl. 13. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

mi az hogy 90 és 102 kilo? a között vagy vagy, a 90 szereznéd elérni, és most 102 kilo vagy

bocsi de nem értem:S

amúgy meg csökkenteni kell az édességek, és a nagyon zsíros kajákat

reggelizz normálisan, de barnak kenéyr legyen, hozzá sok zöldség

ebéd az leves, főzelék, vagy vmi párolt kaja legyen, laktató is egyben de nem is nagyon hízlaló

vacsorára mindenképp vmi könnyűt ajánlok, paradicsom, saláta, mozzerella sajt, párolt csirkemell, hal, joghurt, túró gyümölccsel stb stb..

napi 5-6 egyél kisebb adagokat

sok víz, sok zöldség-gyümölcs

egészísd ki sporttal is

2010. júl. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem írtad,hogy fiú vagy-e vagy lány,de teljesen mindegy.....neked szivem,nem pár kilót kellene leadnod,hanem minimum 30-at.Ne itt érdeklőd,hanem anyukádnál,hogy mit szúrt el ennyire,hogy így megnőttél.Kérd meg,hogy menjen el veled a doki nénihez,ha már így felhízlalt és kérd az orvos segítségét.Te még gyerek vagy rád nem vonatkoznak a felnőtt fogyókúra szabályai...ne higgy semmiben,senkinek csak a dokinak.Menj el egy profi diabetológushoz sűrgősen,mert az a kis teanéger szívecskéd megsínyli ezt rengeteg fölös kilót amit cipelsz!Addíg is semmi chips,csoki,cóla,stb...és menj úszni,szép az idő és az izmaidat,szívedet is erősíti....ráadásul a vízben könnyűnek érzed magad!
2010. júl. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

1. alapos kivizsgálás, hátha szervi probléma áll a háttérben.

2. ha megbizonyosodtak erről, hogy semmi gond, akkor keményen tartani kell amit mond a doktor úr / nő / dietetikus.

3. nincs nasi rágcsa stb..

4. sport kell neked ! lehetőleg vizisport, mert ahogy az előző mondta, könnyebbnek érzed magad !


az általános túlsúly oka, hogy keveset mozgunk.

2010. okt. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
sokszor elofordul altalanossagban,hogy az emberek leulnek a tv szgep ele es elkezdenek ragcsLni vmi nasit.ilyet semmikeppen se! sportolj, de ne hajszold tul magad,vigyazzz a szived egeszsegere! reggelire ehetsz tobbet,hiszen azt napkozben lemozgod . de ha reggelire pl gyumolcsot eszel,akkor az semmikeppen se a banan legyen ,hiszen az nagy kaloriatrtalmu,felnyomja a cukrodat,es felora mulva ehes leszel. egyebkent ne eheztesd magad vagy ilyesmi ,hiszen akkor meg a szervezeted elkezd raktarozni.biztos vagyok benne,hogy gyonyoru vagy igy is!!!!:) az motivaljo ,hogy hanyan fognak pl megfordulni a strandon utanad,milyen jo erzes lesz tukorbe nezni. a gorkorizas szerintem nagyon jo,az is sport ,es megsem olyan eros mint a futas. valassz eloszor egy ilyen 'egyeduli,maganyos ' sportot,aztan ha lesz eleg onbizalmad,menj el pl . zumbara,vagy ilyen masikfele csoportos foglalkozasra. nem szamit ha nem tudsz tancolni,nekem se ment elsore (ahogy senkinek se ...) ne add fel,ne ehezz,keruld a nasit,sportolJ,de pihenj is, ird Meg,mi lett az eredmeny.!!:)puszi
2013. júl. 29. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nincs olyan hogy fogyókúra csak, ez csak a női magazinok által terjesztett baromság! Diéta kell (azaz gondosan megtervezett/válogatott étrend)

Ugyanis fogyókúra az, hogy megeszel egy nap 2 joghurtot és koplalsz.Igazából ettől csak hízol mert a szervezeted megszokja, hogy kevés táplálékot kap ezért ha eszel azt zsírba fogja fektetni, hogy legyen miből energiád---ergo még több háj lesz rajtad..

2014. máj. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!