Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 173 cm magas vagyok es 59 kg...

173 cm magas vagyok es 59 kg es kellen fogynom? Nem vagyok kover de a hasamon van zsiradek eleg sok, mivel tudnek leadni a hasamrol?

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy teljesen normális testalkat, mindenkin van egy kis zsírtartalék ez is normális, fölösleges leadnod:)
2009. aug. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lány vagy? Szerintem ez jó. Én 176 vagyok és hozzá 65. 16/F
2009. aug. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Kankalin ***** válasza:
100%
Ezzel nincs gond! Napi pár felülés, vagy ha utazol és úgyis unatkozol hasat befeszít, kienged, befeszít, kienged...
2009. aug. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát így adatok alapján legfeljebb bottal nyúlnék hozzád. Etiópiában tényleg kövérnek számítasz ám. Fogyás helyett normális kajával meg egy nyelvtankönyvvel pakold magad a szobabicajra, lépcsőzőgépre, és hízd magad formára.
2009. aug. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem pont jó vagy:) én max a helyedben kis "karbantartást" végeznék:) (én pl minden másnap kimegyek futni/esetleg munkába biciklivel, vagy pilateselek 1 órát)ha a hasad nem tetszik, akkor a mozgás mellett edzz kicsit a hasadra(felülések, stb) egy barátnőmnek pl a hastánctól(!) lett kőkemény, és lapos hasa:)szóval találd meg azt a mozgásformát, ami tetszik, és tudod is gyakran csinálni, és egészítsd ki hasizom gyakorlatokkal:)

174/55 l:)

2009. aug. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat:)egyebkent lany vagyok es 17 eves
2009. aug. 24. 22:31
 7/8 anonim válasza:
Én 183 vagyok és 62 kiló. De szerintem nekem kellene híznom. De a tied az egy normális testalkat. 16/F
2010. júl. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nincs helyi zsírégetés, nem tudsz csak a hasadról leogyni!

Nincs olyan hogy fogyókúra csak, ez csak a női magazinok által terjesztett baromság! Diéta kell (azaz gondosan megtervezett/válogatott étrend)

Ugyanis fogyókúra az, hogy megeszel egy nap 2 joghurtot és koplalsz.Igazából ettől csak hízol mert a szervezeted megszokja, hogy kevés táplálékot kap ezért ha eszel azt zsírba fogja fektetni, hogy legyen miből energiád---ergo még több háj lesz rajtad..

Aerob mozgás is kell(tempós séta,bicikli,kocogás)

2014. máj. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!