Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » BiotechUsa Fiber Complex...

BiotechUsa Fiber Complex vélemény? Csökkenti az étvágyat? Segített neked a fogyásban?

Figyelt kérdés
2020. jan. 17. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Nem szedtem, de feleslegesnek is tartom. Megfelelő ételekkel sokkal olcsóbban elérhető a hatás.
2020. jan. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezzel a kiegészítővel az a baj, hogy nem jobb, mint a "normál étkezéssel is elérhető"


Legtöbb Zöldségből ugyanennyi kalóriáért (257 kcal a kalóriatartalma) és rostért cserébe kb fél kilót meg lehet enni naponta.

2020. jan. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mar rengetegszer leirtam ! a fogyasnak egyetlen olyan metodusa van, amelyel nem allitod fejre a szervezeted. Fokozatossan csokkented az etel mennyiseget, kozben fokozatosan noveled a mozgast.

A biotech usa szerintem egy hulyeseg, sokan reklamozzak de akik reklamozzak nem fogyasztjak !

2020. jan. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!