Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » EasySlim tablettarol velemenyek?

EasySlim tablettarol velemenyek?

Figyelt kérdés
Most kuldtek ki a 20 db-os tesztelo csomagot, ha bevalik, tovabbra is rendelem. Valaki mar hasznalta? Ha igen, mik a velemenyek?

2020. ápr. 2. 14:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha keveset eszel, beválik, egyébként nem.
2020. ápr. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt reméled, hogy kanapén fekvés meg pizzaevés mellett le fogsz fogyni ettől a tablettától, azt felejtsd el, ilyen nincs.

Ha azt gondolod, hogy normál életmód és átlagos étrend mellett le fogsz fogyni egy tablettától, azt is felejtsd el, ilyen sincs.

Ha rendszeres testmozgás és szigorú diéta mellett elkezdesz fogyni, az pedig nem ettől a tablettától lesz, hanem a rendszeres mozgástól és a diétától.


+ Nem véletlenül nem lehet ezeket az EasySlim/Slimfit/ egyéb fantázianeveken futó tablettákat legálisan kapni, csak ilyen-olyan román meg ukrán webshopokból... egy vagyonért persze...

Amúgy sem próbáltam volna ki, de miután megtudtam, hogy arra hajlamosaknál szívinfarktust is okozhat, még biztosabb lettem benne...

2020. ápr. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!