Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A Biotech Super Fat Burner...

A Biotech Super Fat Burner vagy a Fat-X a hatásosabb?

Figyelt kérdés

Az utolsó néhány kg-tól szeretnék megszabadulni, ami sehogyan nem akar megmoccanni. Mellette megfelelően étkezem és rendszeresen edzek is.


Aki próbálta már őket melyik vált be jobban? Vagy bármi más ajánlat?


2020. máj. 3. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Full Burn a Scitectől. Nekem is az utolsó kilók. Nekem arra kell, hogy a visszavett ch miatt az enerváltságot és éhségrohamot csökkentse.

Nagyon bejött. A javasolt adag töredéke elég. Persze lehet később emelni kell, de nagyon elégedett vagyok.

2020. máj. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a tippet! Kipróbálom, mert ez még olcsóbb is, mint a Biotech cuccai 😊
2020. máj. 3. 23:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Sima koffeintabletta is jó erre. De én előtte inkább megtolnám a szénhidrát bevitelt egy napra. Sokszor az is segít megmozdítani az utolsó kilókat. Illetve az edzésterv átnézése, kicsit több aerob mozgás.
2020. máj. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 hatalmas +1.
2020. máj. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!