Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Melyik a leg hatásosabb...

Melyik a leg hatásosabb fogyasztószer?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok.

És kb. 15 kg felesleg van rajtam.

Nem sportolok rendszeresen, és egészségesen étkezem.

Esetleg ötlet???

10 ezer forint körül, ami kb egy hónap alatt hat.



2017. márc. 8. 18:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Edzőtermi bérlet, olcsóbb helyen kijön ennyiből.
2017. márc. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nincsen időm a rendszeres, hosszanti edzésre...:(
2017. márc. 8. 18:48
 3/14 anonim ***** válasza:
Napi 20 perced csak van. A "fogyasztó szereket" pedig felejtsd el.
2017. márc. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Tudod mit? 2,4 DNP. Aki hülye halljon meg, mit érdekel engem...
2017. márc. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%
Rendszeres sport és megfelelő diéta kitűnőek erre a célra.
2017. márc. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Itt csak a masokat megalazo,leolto emberek vannak?az allatokat nen alazom meg azzal,hogy titeket hozzájuk hasonlítok.Jah es nem is a kerdesemre kaptam választ.A leendo valaszolokat pedig kerem,hogy normalis kedves valaszokat irjanak!
2017. márc. 8. 19:31
 7/14 anonim ***** válasza:
Probald ki a szűzteakapszulat. Csak igyal mellé sok vizet,ki ne szaradj
2017. márc. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkodj már... Ha lennének hatásos fogyasztószerek, amik megfizethetőek, akkor nem lennének kövér emberek. (vannak ugye 400.000+ft-os műtéti beavatkozások, amikkel ideiglenesen korrigálni tudod a súlyod)
2017. márc. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Az előttem szólók stílusa sajnos valóban nem túl kedves. De ennek ellenére igazuk van.

A fogyasztószerekről szóló reklámok mesék. Még sosem volt olyan, hogy valaki kapszuláktó, munka nélkül fogyott volna le. Ilyen megoldásba ne gondolkozz mert 1. Nem működik 2. Egészségtelen 3. Felesleges pénzkidobás.

Nem kell kondibérletet sem venned. Én NEM hiszem el hogy nincs egy héten 5x30 szabad perced :) eleve ott a hétvége, vagy nemtudom neked mik a szabad napjaid. Én csak magamról tudom, hogy ez csak kifogás hogy nincs időm. Ezt magadban kell agyilag lerendezni. "De igen van rá időm, csak lusta vagyok és a nincs rá időm duma a legkézenfekvőbb". De ha nincs rá alkalmad heti ötször, csak mondjuk kétszer vagy háromszor már az is NAGYON jó! Edz otthon, nagyon jó kis videókat lehet találni, menj el futni stb.

A másik. Egy hónap alatt 15 kg-ot nem lehet lefogyni. Lehetetlen. Persze én most az egészséges keretek között mozgok, ami azt mondja ki hogy hetente max -1 kg. Ha szeretnél a kórházba kikötni, akkor gondolkozz ilyenekbe.

Kemény munka, sok idő és energia befektetés. Te a könyebb utat keresed, ami kényelmesebb. Már ebből is látszik hogy az edzés is valószínűleg csak a lustaság miatt van visszafolytva.

Hajrá, ne egyél ilyen idióta tablettákat, az a hülyéknek van, te ne legyél az! Sok sikert :)

2017. márc. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2017. márc. 9. 06:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!