Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Van itt olyan, aki használt...

Van itt olyan, aki használt már kavitációs, ultrahangos zsírbontó gépet?

Figyelt kérdés
Néztem a neten, hogy lehet kapni (160 körül azt hiszem), s nem tudom érdemes e, vagy pénzkidobás?

2020. jún. 20. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van ilyen gépem, és segít, de csak akkor, ha mellette tartod a diétát és mozgást (plusz rengeteg folyadékfogyasztás), enélkül bármit használhatsz, nem fog menni. Nekem olyan részen segített, ahol egyszerűen semmilyen gyakorlattal és diétával nem tudtam ledolgozni a zsírt (csípő, belső comb) és ott kb 10 kezelés után láttam eredményt. A bőrnek is jót tesz, de azért hangsúlyoznám, hogy tényleg nem csodaszer, önmagában ettől nem fogsz lefogyni.
2020. jún. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
87%
160 ezerből kijön egy személyi edző, konditerem bérlet, és rendes táplálkozás (kiegészítőkkel) 3 hónapra.
2020. jún. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!