Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kavitációs/ultrahangos zsírbon...

Kavitációs/ultrahangos zsírbontás próbáltátok? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
(Nem vagyok lusta mozogni. Három éve egészséges életmódot folytatok, de a combom belső részéről képtelen vagyok eltűntetni a zsírt.)
2012. nov. 11. 09:31
 1/7 anonim ***** válasza:
3%

Igen, próbáltuk. Nem működik, igazából semmi oka sincs hogy működjön.


Ha egészségesen eszel, akkor nem valószínű hogy zsíros a combod. Eszel-e zabot, teljes őrlésű kenyeret, tejet-joghurtot?

Itt keresném a problémát, nagyon valószínű hogy ilyesmiket azért eszel, feltételezem.

2012. nov. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod!!!

Igen, ilyeneket is fogyasztok. Ha fogyok, az hasból és karból megy. Sajnos ez nálam öröklött, és nem tudok vele mit kezdeni...

2012. nov. 12. 15:23
 3/7 anonim ***** válasza:
36%

A testalkat öröklött.

Azért próbáld majd meg, hogy ilyeneket nem fogyasztasz. A tejtermékek, szénhidrátokban dús ételek (akár cukor, akár keményítő, akár természetes akár hozzáadott) a tej és gabona fehérjék eléggé rosszul hatnak a testünkre, én nem mondom hogy ezt a tudományos apróságot mindenki próbálja ki, de 2 fogyókúra vagy akármilyen ultrahangos stb. kezelés között egy kis letisztult hús-zöldségevés, tej és gabona, krumpli elhagyás nem egy nagy költség.. :)

Aztán a jó hatását úgy is hamar észreveszi a legtöbb ember.

2012. nov. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
83%

" TaplalkozasHarcmuves válasza.

Igen, próbáltuk. Nem működik, igazából semmi oka sincs hogy működjön" Megtennéd hogy nem irogatsz minden kérdéshez???Komolyan rosszúl vagyok tőled!Mindenhol ott vagy,ja és més arra is volt időd hogy kipróbáld a kavitációs /ultrahangos zsirbontást,fogalmad sincs semmiröl,csak osztod az észt,ész nélkül!!Nevetséges vagy komolyan!

2013. márc. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%

Szerencsédre én nem vagyok rosszúúúúúl.


Sérti az érdekedet, hogy én emelek pár szót az emberek átverése ellen? Ne viccelj, én ebből merítek energiát :)

2013. márc. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
74%
Csak az sért,hogy tapasztalat nélkül kommentelsz mintha ezért fizetnének!Egy vicc vagy!
2013. márc. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
56%

Az a vicc, ahogyan az embereket a legócskább trükkökkel akarják átb@szni, és ahogy beveszik.. Mórickáról ekkora viccet nem tudtak még mesélni, mint ami hülyítést a "fogyiipar" végez.


Fogyibogyók, fogyiultrahang, fogyiflabélos, speedfintess, mindből csak egy dolog hiányzik: a befektetett munka és helyes táplálkozás, ami lehetővé teszi a fölösleges zsírpárnák leadását. *a speedfitness-ben van azért edzés, munka, csak érdemen felül értékelik, és drága.


Hogy nincs tapasztalatom? Mert nem fekszem be egy ultrahangos gép alá, az azt jelenti hogy nem vagyok IQ 80 szőke nő, vagy pláza pali, viszont mások tapasztalataiból tudok tanulni. De még a tudományból is tudok tanulni, és amit "tudományos háttérnek" neveznek az ultrahangos kezelés magyarázatára, az újfent egy vicc, maszlag.

2013. márc. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!