Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Nagyon szeretnék fogyni és...

Nagyon szeretnék fogyni és ehez kérnék segítséget. Tud nekem ajánlani valaki valami fogyasztó gyógyszert vagy teát v. étvágy csökkentőt? Teljesen mind1 csak hatásos legyen! (vény nélkül kaphatót)

Figyelt kérdés
2008. nov. 29. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha meg akarod mergezni magad akkor szedj Reduktilt vagy Lindaxat!Olyan mellekhatasaik vannak hogy el sem tudod kepzelni!A teak mar egeszsegesebbek,pl. a zold tea.Egyel kevesebbet es sportolj valamit inkabb,ha drasztikusabbat akarsz,kiprobalhatod a LEVEL dietat.
2008. nov. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha vegig olvasod itt a kerdeseket, valaszokat, akkor millio gyogyszert es teat, kapszulat sorolnak fel a valaszadok! Nezz utana, mert kb. ezer ilyen kerdes van itt, es valasz is persze!
2008. nov. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Naponta többször tornázom és majd most akarok konditerembe járni...csak felszerettem volna pörgetni az eseményeket!!!!

köszi!

2008. nov. 29. 21:07
 4/8 anonim ***** válasza:
A konditeremtől lehet csak izmosodni fogsz,nekem pl olyan izmos a lábom hogy nem kapok rá egy hosszú szárú csizmát, amin a cipzárt fel tudom húzni.
2008. nov. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
akkor az se jó?? hát akkor marad a napi többszöri torna és a vegás élet!!! köszi mindenkinek..
2008. nov. 30. 12:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Ami nekem bevált az a Termo Drine zsírégetőkapszula.Edzés előtt félórával kell bevenni 2 db-ot.Az a lényege,hogy hőt termel a szervezetben és az elégett zsírt energiává alakítja át ebből kifolyólag jobban bírod az edzést is.3 óra step aerobicot bírtam vele.
2008. dec. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!! Kipróbálom! :))
2008. dec. 1. 11:21
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem az L-carnitin 1000mg-os vált be,szintén edzés előtt kell bevenni.A Reductiltól ne félj,az étvcsökk.,csak előbb a 10mg-ost próbáld ki.Lehet 1levéllel is venni,nem muszály 1 dobozzal.Az adipex is étvcsökk,de az sok mellékhatással jár.Állítólag a Goemon cseppek is erre jó,én nem ism.
2008. dec. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!