Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Vásároltam tone n tighten...

Vásároltam tone n tighten shaket. Mennyire hatásos? Lehet vele fogyni egy hónap alatt 5kgt? Mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
Igazából fogyni szeretnék és remélem ha betartom a követelményeket, hogy vacsi helyett ezt iszom és tornázom napi fél órát akkor hatásos lesz.Attól félek nem fogyni fogok hanem a zsir izommá alakul át és azt nem szeretném, ezért kérem ki a véleményetek . Előre is köszönöm.
2009. febr. 4. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Napi fél óra tornától még nem foga szír izommá alakulni, ugyanakkor fogyáshoz sem ér sokat. Fogyni- már ezren leírták itt is- aerob edzésekkel lehet, lassú, lihegésmentes tempóval mert a zsír égetéséhez oxigén kell.

Kocogás, úszás, bringa...

A zsírból egyébként sem lesz soha izom, egyszerűen elképesztő, mennyire nem vagytok tisztában néhányan a testetekkel! Izom a fehérjéből és a nagy súlyokkal, kevés ismétléssel végzett gyakorlatokból lesz.

Egyél reggel szénhidrátot, fehérjét és gyümölcsöket délutánig, levélzöldségeket nyersen bármikor, vacsorára semmit (port sem) és menj hetente 3-4X egy órát futni.

Az első 30 percben egyébként nincs zsírégetés, legfeljebb a vércukrot bontod le, ha nem előtte ettél.

Ennyi.

2009. febr. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszolóval nem értek egyet.

Nem mindegy, hogy milyen torna az.

Ha egy Leg magic edzés, vagy dupla edzés, akkor azzal is látványos eredményeket lehet elérni(jelzem, hogy két hét alatt vékonyabb, feszesebb combjaim lettek). Ha viszont 'csak' felülés, akkor valóban nem ér semmit. Ússz, fuss inkább.

2009. febr. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok, köszönöm a kiegészítést és az egyetértést- merthát mégiscsak ugyanazt mondjuk.:)
2009. febr. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, a felülés biztos nem elég. Én kickbox aerobik tornát csinálok és utána zsírégető erősítést. A shaket a vitaminok pótlása miatt iszom, mert sokkal kevesebbet eszem mint eddig.
2009. febr. 5. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!