Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Herbalife turmix (F1) hatásos?...

Herbalife turmix (F1) hatásos? Mennyit és hogyan lehet vele fogyni?

Figyelt kérdés
Ha 2 étkezés, a reggel, vacsora van kiváltva vele, akkor mennyit lehet fogyni? Az igazság az, hogy sajnos én a megivása után fél órával már éhes vagyok..:(
2009. febr. 20. 01:22
 1/10 anonim ***** válasza:
53%

A reggelit felesleges sőt egyenesen káros kiváltani a fogyókúrában (is). A reggelit ledolgozod még a nap folyamán, nélküle egész nap éhes leszel.

Helyes étrend mellett, vacsorát mellőzve és sok sporttal lehet fogyni tempósan, ezt az életmódot tartva nem jönnek vissza a kilók. Sokszor egyél (keveset) a nap folyamán, ez gyorsítja az anyagcserédet és heti 3-4X aerob (lihegés nélkül) sportokat csinálj.


Így kiegészítő termékre sem lesz szükséged. Olvass picit vissza, a fogyás alapjait sokszor leírtuk már.

Olyan termék nincs, amit beszedsz és fogysz. :)

Mégegyszer: reggelizz!!!

2009. febr. 20. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Nem akarok ronda lenni,de a pénztárcád fog főleg lefogyni nem te.
2009. febr. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 2-3 hónapig használtam, az első két héten lement 3-4 kg, utána semmi. Aztán nyáron 5 napon keresztül napi 40-60 km-t bicikliztem, ennyi idő alatt fogytam 5 kg-ot, úgy, hogy mellette ezt ittam. Nekem igazából nem jött be, mert utána nem volt hatása... csak még inkább éhes lettem tőle.
2009. febr. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sogornom meg hizott tole. Inkabb fogadd meg az elso valaszolo tanacsat. Tobbet er, mint barmilyen fogyis szer.
2009. febr. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%

KÍVÁLÓ A HERBALIFE TURMIX!!

ne higgy az előző válaszolóknak!

Én 5 hónap alatt adtam le vele 22kg-ot!

A kulcs az egészben az, hogy miután reggelire megittad a turmixodat, mellé sose egyél! Legalább 4-5 órával utána szabad enni, és ennyi.

Este a legkönnyebb betartani.

2009. febr. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Megnyugtatlak hogy az ehezestol fogytal le ilyen sokat es nem a turmixtol,mert ot honap alatt 22 kg.az nem normalis dolog,meghallana egy dietetikus elajulna.Ezek a vilaghiru termekek naiv embereknek lettek kitalalva.Anno en is kiprobaltam a Forever living es az Amway hasonlo termekeit es egy kalap sz-t nem ertek pedig betartottam az utasitasokat mar azert a rengeteg penz miatt is amit fizettem ertuk.Mindenki azt csinal amit akar a penzevel es az egeszsegevel vegul is...
2009. febr. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Bármilyen diétát is csinálok, éhezés nélkül nem fogyok le, az tuti. Azért gondoltam egy ilyen turmixra, mert ez talán pótolja azokat a dolgokat, amiket nem viszek be épp a szervezetembe a kevés kajálás miatt. Nem szeretnék vesződni 90 napossal meg olyanokkal, amikor magamnak kell össszeállítani a reggeli-ebéd-vacsorát, főznöm kell a család többi tagjának normális kaját, meg a babánknak is, ezért szeretnék olyan fogyókúrát, ami nem macerás. Ráadásul az egészséges, fogyis kaják, a rengeteg zöldség, gyümölcs sokkal több pénzt emészt fel, a turmixot meg féláron tudom beszerezni.
2009. febr. 23. 14:11
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is fogyasztottam a shake-et régebben. Összesen 3 alkalommal vettem eddig. Az első alkalommal nagyon gyorsan fogytam tőle, kb. 3-4 kg ment le 2-3 hét alatt, nekem többet akkor nem is kellett fogynom. Aztán a következő 2 alkalommal már csak 1-2 kg-ot sikerült fogynom, de az is hozzátartozik az igazsághoz, hogy itt már nem voltam elég kitartó. Sokszor csak reggelire ittam, mert este nem bírtam ki, hogy ne egyek. Én az ízét egyáltalán nem szeretem, egy idő után már hányingerem van ha csak rágondolok, függetlenül attól, hogy vízzel, tejjel, vagy joghurttal fogyasztom. Már több mint egy éve nem használtam, azóta több más módszert próbáltam, de nem fogyok semmitől. Pedig mozgok is rendszeresen. Most megint gondolkodom rajta, hogy venni kellene. Ha utána visszatérsz a megszokott étkezésekhez, visszajön, amit lefogysz. Ja, és nagyon hiányoznak az ízek. Pl. ha folyamatosan shaket reggelizek, ellenállhatatlan vágyat érzek egy kis felvágottra, vagy péksütire, esetleg egy rántottára... stb. amit normál esetben reggeliznék.
2009. márc. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Hát írtak mindent a termékről csak azt nem ami a legfontosabb...(ez nem fogyókúra),ez egy életmódváltás,egy egészséges étel ,amit valljunk be nehéz hozzájutni...

Én 4 hónapja használom a terméket az első hónapban semmi nem történt,azt gondoltam szar az egész,miközben a barátom aki velem együtt kezdte, fogyott folyamatosan...aztán kiderült miért nem történt semmi velem...mert ez a termék sejtszinten működik és ha valami baj van a szervezetben először ott dolgozik,hogy rendbe jöjjön ,aztán indul be a fogyás de csak addig amíg fogynod kell és onnan ahonnan kell...Egy hónap után vettem észre hogy elmúlt a fémallergiám stb...és beindult a fogyás,azóta leadtam a fölösleget de a reggelim továbbra is ez,és bármit ehetek nem hízok...A kislányom is issza 4 éves kakaó helyet és azóta orvost nem láttunk((azelőtt állandóan beteg volt)

Szóval azt hiszem hogy a legjobb dolgot teszed a szervezetednek ha ezt iszod...Az hogy drága,erre csak azt tudom mondani hogy szomorú hogy az egészségünk nem ér ennyit,de amikor baj van akkor kiadnánk bármennyit mert az egészség a legfontosabb...És gondolom kaját mindenki vessz ez is egy étel ami pl egy ebéd 615ft-ba kerül,hol veszel ennyiért teljes értékű ebédet?én is egy egyedül álló anya vagyok és megvesszem inkább ezt mint gyógyszert...de ez az én véleményem...

2010. dec. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem mesétlték(nem hazugság) egy 14éves körüli csaj 70kg.volt és 5-6 hónap alatt 55 kg. lett!! ÉS nem kamu.én is elkezdem ezt inni és nemkáros gyereknek se mert természetes anyagokat tartalmaz!
2012. júl. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!