Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mikor kell a zsírégető tablett...

Mikor kell a zsírégető tablettát bevenni?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne hogy mennyivel elötte kell bevenni edzés elött a tablettát?


Ez az amit vettem:

[link]


Napi adag az 2 kapszulából áll.


2020. dec. 14. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
61%

Hát, mivel van benne koffein, ezért azt mondanám, hogy edzés előtt fél, egy órával. Úgy talán lesz mimimális haszna, de csak azért, mert valamennyire felpörget.


De ha nem tervezel edzeni, akkor igazából tök mindegy. Vedd be reggel, mert koffein tartalmú. Minimálisan megnyomja a pulzusod, meg emeli a testhőt... az hogy ez miért jó, nem tudom. Annyira nem nyomja meg a pulzust, mint egy igazi edzés, a testhő növelésnek, ilyen csekély mértékben, pedig semmi gyakorlati haszna nincs így önmagában. Mintha raknék egy csésze espressoba egy kis kanál erős pistát :D Mert ami ér valamit ebből a tablettából, az a koffein és a kapszaicin.

2020. dec. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A kérdés is ez volt hogy edzés elött mennyivel igy nyilván azért vettem hogy edzés mellé használjam.



Régen 1x volt ilyen időszakom amikor használtam ehhez hasonlót es nagyon szépen működött de a tablettat akkor vettem be amikor elkezdtem edzeni, most viszont már ugy gondolom hogy azert 1 oraval elobb be kell venni hogy amire edzel addigra beüssön

2020. dec. 14. 14:05
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy kicsit alpárian, töltéssel válaszoltam az előbb, viszont az rendkívül fontos, hogy nevén nevezzük a dolgokat és ne promotáljunk olyan megoldásokat, amik nem segítik a kevésbé felkészült fogyni vágyókat.

Maga a zsírégető fogalom is helytelen. Ezek a szerek nem égetik a zsírt, hanem segítenek azokban a folyamatokban, amik a zsírégetésért felelősek. Ezesetben, az edzés minőségibbé tételével.

Önmagukban, ezek a tabletták, nem segítenek semmit. Sőt, ártanak, abban az értelemben, hogy sokan ezek bevételével letudják a "diétát". Erőfeszítés nélkül nem lesz eredmény, szóval fontos, hogy minél hamarabb abba hagyjuk a saját időnk vesztegetését és fókuszáljunk valami hatékonyabbra.


Azt is lássuk be, hogy rengeteg, egészségessebb alternatívák vannak ezekre a tablettákra. Mert kapszaicint, koffeint tud az ember bevinni magának más formában is, viszont szilikon dioxidot és magnézium-sztearátot semmilyen formában nem kéne.

2020. dec. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor kell bevenni, amikor fel akarod robbantani a májadat.

SEMMIKOR! Ezek nem működnek.

2020. dec. 26. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!