Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A zsírégető tabletták hatásosak?

A zsírégető tabletták hatásosak?

Figyelt kérdés
Röviden az helyzet, hogy 183 cm magas vagyok és olyan 83-85 kiló vagyok. Szeretnék fogyni, pontosabban zsírt égetni a hasamról, mert mostanában nagyon elpocakosodtam. Ha fogynék egy 5-8 kilót annak nagyon tudnék örülni. Milyen edzést + kapszulát ajánlanátok?

2020. ápr. 18. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szigorúan betartott diéta mellett segítenek ezek a "fogyi" tabik.

Tehát a visszavett ch miatt lelassukt anyagcserét pörgetik, ill. segítenek, az éhséget elviselni.

Én betartott diéta mellé Revex 16-ot szedek. A súlyom nem változott, közben súlyzós edzést is tolok, de a forma igen.

2020. ápr. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%
Valamilyen szinten segítenek, de nyilván csak azzal nem lehet eredményt elérni. Inkább próbálkozzol természetesebb módszerrel az egészséges életmód mellett (gyömbér, szenna tea).
2020. ápr. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Én ugyanilyen magasság mellé vagyok 113 kiló és egy picit se vagyok pocakos te hogy csinálod?
2020. ápr. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%
Felejtsétek már el a zsírégető tablettákat... Nem létezik ilyen. Stimulánsok vannak (pl koffein, L-karnitin), de hacsak nem vagy profi, full felesleges pénzkidobás. Egy normálisan beállított (makrók + deficit) étrend, és megfelelő mozgás kell.
2020. ápr. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
A zsírégető kőből is több fajta van Pl termogén zsírégetők, vagy vannak pre workout készítmények amik az energia szintet dobják meg, esetleg Bcaa, EAA amik az izomvesztés minimalizálják. Tehát vannak olyan táplálék kiegészítők, amik segíthetik a diétát, de ezeknek kb ha az egészet nézzük 5-10%ot tesznek hozzá az eredményességhez. A nagyrészt a táplálkozás és a sport teszi ki.
2021. márc. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
46%
Megint egy okos... az l-karnitin, mint stimuláns...
2021. márc. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!