Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mit egyek ha azt akarom hogy...

Mit egyek ha azt akarom hogy a hasam lapos legyen de a hátsórészem nőjön?

Figyelt kérdés

2021. jan. 8. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Sajnos pont úgy, ahogy nem tudsz bizonyos testrészről zsírt leadni, úgy "lerakatni" se tudsz bizonyos testrészre. :D Gondolom nő vagy, ezért talán genetikailag nagyobb esélyed van arra, hogy hátsó combra hízz, de én ezt nagyon nem ajánlom.

Amit ajánlok, az a guggolás :D Mivel most nem tudsz edzőterembe menni, ezért rezisztens gumiköteleket használj. Dinamikus guggolás mellet még van csomó más otthon elvégezhető fenékre központosító edzés is. Ha elszánt vagy, akkor szerezz be egy hot iron alapszettet. Azzal is tudsz, viszonylag kis helyen, combot és feneket "túlterhelni", hogy nőjjön az izomtömeg :D

A lapos hashoz meg... hasizom gyakorlatok. A zsírt nem fogja leégetni a hasadról, de ha fogysz onnan, akkor a feszes hasizmok sokat fognak segíteni a laposságban.

2021. jan. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2021. jan. 8. 23:45
 3/5 anonim válasza:
11%
Én azt olvastam, meg azt is javasolták, hogy egyek sok babot, lencsét, és tojást, és persze guggolás ezerrel.
2021. jan. 9. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

Nagy súlyos terhelés a popsinak és sok fehérje. Csirke, pulyka, hal, tojás, túró, én nem bírok ennyit enni úgyhogy proteint is iszom.

A hasad lapos, meg a moderált szénhidrát fogyasztástól lesz, ami nem hagyja zsírosodni.

Amúgy ez a legnehezebb. Izmot építeni, zsírosodás nélkül sőt esetedben zsírvesztéssel.

Mivel az egész buli a kaján múlik.

2021. jan. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
Wow, szerinted így működik az emberi szervezet, hogy bizonyos kajákból feldolgozott tápanyagok bizonyos testrészek feletti zsírszövetekben raktározódnak el?
2021. jan. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!