Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Konditeremben milyen gépek...

Konditeremben milyen gépek jók ha a combomról és a hasamról, melből szeretnék fogyni nagyon sokat? (kb 40kg ot) Mennyi ideig tart annyit leadni?

Figyelt kérdés
Heti 2 max 3szor tudnék elmenni 4-6 órára a konditerembe s nagyon sokat kellene fogynom. A zöldség, gyümölcs megvan s nem eszem cukrot, zsíros ételeket, csokit, cukrot már. MElyik gépek jó ha hasról s mellből szeretnék sokat fogyni terhesség után? Melyik gép mire jó? A szobabiciglire gondoltam de a többi mit erősít? Vagy melyik tornavideó jó?
2010. aug. 18. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Futógéppel mindenképp fogyhatsz,hasizom gépek ilyenek.

Rubint Réka,Bíró Ica, ezek a tornavideók jók és még a netről is letöltheted őket.

A szobabicikli is jó a lábat jól erősíti,

esetleg még a jóga is,mert alakformáló.

2010. aug. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek előzővel,amugy meg ha futsz,biciklizel,úszol,ezekkel is sokat fogyhatsz.
2010. aug. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kocogni járj el, vagy nordic walkingozz. Gyorsabban fogsz fogyni, mint a konditeremben.

Kezdd ezzel: [link]

2010. aug. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

BICIKLI! <mármint, helyesírás


És nem létezik célzott zsírégetés, célszerű a nagyobb izomcsoportokat megmozgatni, fehérjedúsan étkezni, és beiktatni aerob edzéseket is.


Minden mást el tud mondani egy jó személyi edző, érdemes lenne költeni rá.

2010. aug. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A konditeremhez nem tudok hozzászólni, de oda nem gyúrni mennek az emberek? (: Meg szerintem mérföldekkel jobb lenne valami mozgást találnod, ami jól megizzaszt, felviszi a pulzusod. Ingyenes és nem rabol el ennyi időt.(futás, úszás, gyors séta, bicikli, csak szeresd az a lényeg)

Gondolom kezdő vagy dvd téren, ezért enyhébbeket csinálj:

Norbi - Kiképzés (a szöveg benne szerintem nagy lökést ad, bár én meguntam hamar, mert túl edzett voltam hozzá) Fitness Kickbox 2

Czanik Balázs - Capueira aerobik 1.

Leslie Sansone azért jó, mert a 12 perces edzéstől a 44 percesig szinte minden van, így nincs kifogás, hogy nincs időd edzeni:)

Vagy inkább válogass kedvedre:

[link]


Ja, és heti max 1 kiló!

Lagzi Lajcsi is azért szedi vissza, mert 50 kilót adott le 9 hónap alatt, és hát jojózik... Igazából 1 év szerintem leadni.


Táplálkozáshoz csak ennyit:

[link]


Sok sikert!

2010. aug. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]

Kezd ezzel,kiegészítve az edzés végén szobabicajoz is.Heti 1 kiló fogyás az ideális.Diéta alatt,meg ne erőltesd a gyümölcsöt,max edzés előtt pár alma mehet.

2010. aug. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tudor84 ***** válasza:

Elős nagy fogyásom konditeremben történt, sajnos utánna megint elszaladt velem a ló... de már fogyok...

Konditerem első sorba nem futunk!!!! 50perc erőltetett gyaloglás a futógépen, sok barom ír itt mindent, de 80kg felett a tartós futás tönkre teszi a térdizületeket!!!

Utánna csak minden nagyobb izomcsoportot átmozgatsz és kész is vagy 1,5 órát edzettem konditerembe heti 3-4 alkalommal és akkor 1hónap alatt fogytam 15kg-ot. Nem kellenek csodaszerek!


De ha konditerembe mész, ingyen és bérmentve adnak tanácsot az edzők, mivel oda nem hülyéket ültetnek a pultba!, simán megkérded, és még segíteni is fog pár gyakorlatnál! Annyi a lényeg, hogy erőltetett gyaloglást csinálj mindenképp legalább 50 percig, és ne csalj közbe csak akkora dőlésszöggel csináld meg sebességgel amit bírsz, persze közben is lehet állítani, így könnyen rádszabható!

2010. aug. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!