Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Fogyás a hasmenéstől?

Fogyás a hasmenéstől?

Figyelt kérdés

A gyógyszereim miatt rengeteget híztam. 25-30 kiló. Rosszul vagyok magamtól, nem bírok tükörbe nézni. 1200 kalóriát ettem 1 hónapig, mellette sport, ch szegény diéta is volt már, kértem edző segítségét (kb ő is feladta már) Nem bírom tovább..

Hányni nem tudok, de már 2-3 napja a wct járom mert magában eszek olivaolajat, joghurtot, mást nem.(tudatosan, direkt). Hová fog ez vezetni?

Részben a családom nyomására, mindenki a túlsúllyal csesztet, még a párom is..



2021. márc. 15. 14:01
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
94%

Kifogsz száradni, tönkremegy a gyomrod kihullik a hajad , berohad a fogad.


Párod ott fog hagyni, mert gusztustalan lesz a bőröd és ugyanolyan dagadt leszel

2021. márc. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
89%

Ja és olyan nincs, hogy 1200 kcalt eszel + mozogsz és nem fogysz. Ha meg igen akkor kivizsgálás.


Magadnak se vallod be h 1-2 csokika mêgis befittyenr

2021. márc. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

Kedvesek vagytok :D

Hidd el, van

2021. márc. 15. 14:13
 4/35 anonim ***** válasza:
92%

Nem kell itt " kedvesnek" lenni.


Gondolom bioszra jártál, meg googlet használod...


Szerintem keresd fel a háziorvosod, mert attól, hogy rojtosra fosod a lyukad attól nem fogsz fogyni

2021. márc. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
90%

Mondom ezt úgy, hogy én saliztam és azért ment a hasam mert az olivabogyót meg a zacskós cézár öntetett nem bírta s belem és ment a hasam..


Konkrétan fájt a segglyukam.


Mennyit mozogsz egy nap?


Miért nem mozogsz?

2021. márc. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
72%
Nézz szembe magaddal és kérdezd meg, mire kellett szedni azokat a gyógyszereket, amiktől meghíztál. Ha erre őszintén felelsz magadnak, akkor megoldod a problémát.
2021. márc. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

szívgyógyszert szedek ami miatt ennyit híztam. Ha nem szedném meghalnék, azaz mellé kell egy gyógyszer és konkrétan amiatt, de ezt is muszáj, főleg mert ha abba hagynám elvonási tüneteim lennének.

Btw 2 éve volt hogy nem ettem semmit két hétig, de tényleg semmit. Fogytam 🤷🏻‍♀️ És semmi bajom nem lett. (Betegség miatt). Az anorexiás se eszik, ha igen kihányja Ő is fogy vele. Tudom h árt az egészségnek, de nem érdekel.

2021. márc. 15. 14:55
 8/35 anonim ***** válasza:
90%

Tehát szívgyógyszert szedsz ami nélkül meghalnál...de azért ugye tudod ha fosatod magad akkor a gyógyszer fel se fog szívodni?


Nem tartod magad furcsának az elméleteddel?



Miért nem mozogsz? Válaszolnál kérlek?


Keress fel egy psziholóhust

2021. márc. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

Járok pszichiáterhez :D

De mozgok, ráadásul pincérnő vagyok 12 órákat allandoan talpon vagyok. Mivel ez pszichésen van nem, nem tartom furcsának az elméletemet. Az agyam azt mondja hogy ne 🤷🏻‍♀️

2021. márc. 15. 15:07
 10/35 anonim ***** válasza:
79%

Hol pincérkedsz?


Mit mozogsz?

2021. márc. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!