Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Fogyás a hasmenéstől?

Fogyás a hasmenéstől?

Figyelt kérdés

A gyógyszereim miatt rengeteget híztam. 25-30 kiló. Rosszul vagyok magamtól, nem bírok tükörbe nézni. 1200 kalóriát ettem 1 hónapig, mellette sport, ch szegény diéta is volt már, kértem edző segítségét (kb ő is feladta már) Nem bírom tovább..

Hányni nem tudok, de már 2-3 napja a wct járom mert magában eszek olivaolajat, joghurtot, mást nem.(tudatosan, direkt). Hová fog ez vezetni?

Részben a családom nyomására, mindenki a túlsúllyal csesztet, még a párom is..



2021. márc. 15. 14:01
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
86%
Anorexiás kihányja... Igen, emellé a gyomorsava lemarja a fogát, nincs mensese, nem lehet gyereke, nincs melle, gusztustalanul nézz ki, hullik a haja
2021. márc. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%

Szemelyi edzo vagyok es eleg hihetetlennek tunik,hogy nem fogytal

semmit megfelelo etrend es edzestervnek koszonhetoen.


Volt egy kliensem,aki picivel tobb,mint 1 kilot fogyott egy honap alatt. Mindig kerdeztem,hogy hogy megy a dieta es azt mondta rendesen csinalja. Aztan az 1 kilo fogyas utan megkaptam,hogy alkalmatlan vagyok ahhoz,hogy lefogyasszam,mert az ismerosei szerint 3-4 kilo minuszben kellene lennie. :)

2 honap mulva veletlen osszefutottunk egy bevasarloszalonban es tele volt a kocsija edeseggel,colaval.


Tehet,biztos rendben volt az az edzes es etrend? Esetleg edzovaltast is kiprobalhatnal.

2021. márc. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
53%

Éhezés a szívednek pont jót fog tenni, ja nem..

Pontosan milyen magas vagy, hány kg? Testzsírszázalékod? Mit ettél/ittál ma pontosan ill tegnap? Grammra pontosan mennyit?

2021. márc. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
Tehát 1200 kalóriát vittél be, 25+ kiló túlsúllyal úgy, hogy napi 12 órát talpon vagy, és nem sikerült fogyni?
2021. márc. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Főleg h nincsenek is nyitva az éttermek 🙄🙄🙄
2021. márc. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

Bulimiás vagy.


Ha fogysz is, majd a halál szélén úgyis muszáj leszel enni vagy belepusztulsz.


Egyébként fsasd csak magad, kellemetlen lesz, mikor egyáltalán nem fogsz tudni kakálni ;)

2021. márc. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%

Jo kerdezo, azert nem kell ennyire kamuzni. Pincerno vagy, aha, melyik orszagban? Mert itthon biztos nem. Max csak dolgoztal 12 orakat, multidoben.

Olyan nincs, hogy egy edzo 1 honap utan feladja, ebben sem kell tulozni.

Hasmenessel tul sokat nem fogsz fogyni egyebkent, de legalabb vitaminhianyod lesz es a vizhianytol katasztrofalisan fog kinezni a borod, de csinald csak. Nem tudom hany eves vagy, de ha +10 evvel oregebbnek akarsz kinezni, lelked rajta :D

Parodat kidobni (ha tenyleg durvan bhasztat, ha csak aggodik az egeszseged miatt, az mas!) mergezo csaladdal es kornyezettel felszamolni, aztan lehet elkezdeni eletmodot valtani. Heti 3-4 sport, kaloriadeficit, normalis kaja.

Hajra!

2021. márc. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

Én diétázok és egy hete megy a hasam... Valszeg azért mert össze eszek valamit ami nem tetszik a beleimnek.


Igen kellemes is amikor rotyogok lehűzom a wct ülök is vissza 🤗🤗🤗


Fáj a gyomrom rendesen meg görcsöl rohadtul fáj... Pedig én 1600 kcal eszek



Máshol kamuzzál

2021. márc. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:

Kiégek xd Nyitva vagyunk, elvitel van szóval akkor is kell bent lennie legalább egy pincérnek. De covid előtt is voltak pincérek megnyugtatlak.

Munkába ha jó idő van mindig biciklivel megyek ami kb 45p és este is. Ha sok rendelés van akkor én is segítek (pizzázóról van szó). 15 napot dolgozok, ebből kb 10 nap minden nap biciklizek egy órát szobabiciklin vagy rendesen ha jó idő van, illetve heti 1x járok csoportos jógára, azaz most zoomon van. reggelire sima zabkását eszek egy almával. ebédre mindig csirkemellett csinálok minden nap más fűszerrel, minimális olivaolajjal+ zöldségkeverék vagy sima ubi, paradicsom, ch nak 30g bulgur vagy kuszkusz, quinoa, mikor mi. Vacsorára vagy ha marad az ebédből akkor azt eszem vagy krémlevest csinálok amit saját magával sűrítek be. Nem használok cukrot, lisztet, semmit ilyesmit, édesítőszert sem. Ezért vagyok elkeseredve, beszéltem az orvossal és váltottunk gyógyszert de semmi hatása.

Oké, hogy hiánybetegség miatt életveszélybe kerülök, de ha nem emiatt akkor a túlsúlyt nem fogja bírni a szívem. Voltam már gyomortükrözésen, inzulin vizsgálaton, gasztrós dokival is beszéltem már.

Idegileg ez teljesen kikészít.

2021. márc. 15. 16:34
 20/35 anonim ***** válasza:
100%

Jo akkor csinald csak, de a gyogyszereddel le is allhatsz, igy semmi nem szivodik fel belole. Szoval ha nem is a vitaminhianyba, akkor a szivrohamba halsz bele, szoval akkor tokmindegy, ha jol ertem.

Ha ez a cel, hat ez.

Azert a helyeden pszichologust valtanek, mert eleg szar lehet, ha fejben ennyire nem vagy rendben.

(Pajzsmirigyedet azert meg vizsgaltasd ki, az kb a legfontosabb meg es mintha kihagytad volna a felsorolasbol. )

2021. márc. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!