Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Fogyás a hasmenéstől?

Fogyás a hasmenéstől?

Figyelt kérdés

A gyógyszereim miatt rengeteget híztam. 25-30 kiló. Rosszul vagyok magamtól, nem bírok tükörbe nézni. 1200 kalóriát ettem 1 hónapig, mellette sport, ch szegény diéta is volt már, kértem edző segítségét (kb ő is feladta már) Nem bírom tovább..

Hányni nem tudok, de már 2-3 napja a wct járom mert magában eszek olivaolajat, joghurtot, mást nem.(tudatosan, direkt). Hová fog ez vezetni?

Részben a családom nyomására, mindenki a túlsúllyal csesztet, még a párom is..



2021. márc. 15. 14:01
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
29%

Az igen 🤣🤣🤯


Nem voltál te se biosz faktos


Aztán csodálkozik mé nem fogy 🤣 pedig " jól " csinálja

2021. márc. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
Haha, diakmunkan pincerkedek, amúgy 1 ev és vegzek mint diplomás ápoló. Kicsi szívem tudod miből áll? Tápanyag maradványokból, baktériumokból, emésztőnedvekből és a bél nyálkahártyájátról levált hámsejtekből. A normális széklet átlagosan 67-70 % vizet, 12-18 % zsírsavat, Epesavat És 10-25 % szervetlen alkotó részt tartalmaz. Mondhatjátok hogy napi három 4 orat biciklizzek de az már anorexia. Az enyém “csak” bulimia. Írhatjátok hogy megfogok halni meg tönkreteszem magam stb. de ha ez így működne akkor nem lennének a földön anorexiások. Igen vannak ápolók akik cigiznek vagy alkoholisták ők pontosan tudják hogy mit tesz velük mégis csinálják az csak lassabban öli meg őket. Mivel nem gyógyszerrel megy a hasam így nem tudok akkora kárt tenni magamban így csak az anyagcserémet gyorsítom be.
2021. márc. 16. 21:05
 33/35 anonim ***** válasza:
85%

Akkor kva gyorsan válts szakmát.


Teljesen elvagy tévedve de hát te annyira okos vagy.


Ha ápolónak tanulnál akkor kéne tudnod hogy működik az emberi test...



Nem pincér vagy hanem pultos...


Komoly gondok vannak nálad.


De majd kérlek egy hónap múlva bökd ide h mennyit fogytál a csata kanca súlyból

2021. márc. 17. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:

Amég az 1200 kalória bevitelt tartottad nem ment le semmi, vagy csak te találtad lassúnak a fogyást? Az se ritka, hogy két hetente megy le 0,5 kg, nem beszélve arról, hogy ez később sem jön vissza. Mielőtt még ez életet is kihajtanád magadból, fuss ennek az 1200kcal-nek mégegyszer, és adj magadnak időt.

Ennyi kalóriától muszáj lenne fogynod, egyszerűen nem tudom fejben összerakni, hogy egy cseszett gyógyszer miatt nem sikerül, viszont ha tényleg így van (kívánom ne legyen) akkor a választ ne tőlünk várd, hanem egy doktortól.


A másik pedig, ne hangoztasd, hogy amit a testeddel csinálsz, az számodra jó (és egyben az egyetlen lehetőség a fogyásra) mert nem véletlenül írtad ki gyakorira.

*Saját vélemény*

A válaszaidból kiindulva neked nagyobb problémád van, mint a túlsúly. Lehet először a környezetedben kellene rendet tenni.

2021. márc. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
62%

Nem csak a kcal számít, hanem az is, hogy mit eszel.

Egyél kevés kalóriát, de egészséges ételekből! Cukor és liszt nélkül, sok zöldséggel!

2021. márc. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!